Rīgā pie Daugavas stadiona pārbūvēti 3 krustojumi; ierīkotas velojoslas

Noslēgušies būvdarbi Daugavas stadionam pieguļošajā teritorijā, ir pārbūvēti trīs krustojumi, uzlabojot gājēju drošību un satiksmi krustojumos. Savukārt Jāņa Asara ielas posmā no Lienes ielas līdz Augšielai ierīkotas velojoslas, informēja Rīgas dome.  

Pārbūvēts Avotu, Lienes, Jāņa Asara un Augusta Deglava ielas krustojums, A. Deglava, Valmieras un Tallinas ielas krustojums, kā arī A. Deglava un Pērnavas ielas krustojums.

Likvidēts Valmieras ielas pieslēgums krustojumam posmā no A. Deglava līdz Pērnavas ielai.

Ņemot vērā Grīziņkalna apkaimes biedrības ierosinājumus, Jāņa Asara ielā ierīkotas velojoslas abās brauktuves pusēs posmā no Lienes ielas līdz Augšielai.

Jaunās velojoslas veido savienojumu starp Avotu ielu, Grīziņkalna parku, Deglava tiltu, kā arī nodrošina velobraucējiem drošu savienojumu ar Daugavas stadionu.

Pērnavas un J. Asara ielas krustojumā, kā arī Tallinas un J. Asara ielas krustojumā luksofori nomainīti uz mūsdienīgu, energoefektīvu un Eiropas standartiem atbilstošu satiksmes aprīkojumu.

Savukārt Avotu, Lienes, J. Asara un A. Deglava ielas krustojumā veikta pilna rekonstrukcija un luksoforu objektu izbūve, izmantojot mūsdienīgas viedās satiksmes organizācijas tehnoloģijas, kas uzlabos satiksmes drošību krustojumā un nodrošinās pēc iespējas īsākus gaidīšanas laikus.

Tāpat izbūvētas divas jaunas uztvērējakas, lai uzlabotu ūdens atvadi krustojuma zonā.

Būvdarbus veica sabiedrība ar ierobežotu atbildību ceļu būves firma CBF "Ļ-KO".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti