Maijā Latvijā skatītākais TV kanāls – LTV1

Konsolidētās TV skatītākais kanāls šī gada maijā bija Latvijas Televīzijas pirmā programma jeb LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 11,8%,  informēja pētījumu kompānijas "Kantar" pārstāvji.

Otrs skatītākais TV kanāls bija TV3, kura skatīšanai veltīti 8,9% no kopējā TV skatīšanās laika. Trešais skatītākais TV kanāls maijā bija LTV7, kura skatīšanās laika daļa bija 8,8%.

 

 
 
 
"Kantar" mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norādīja, ka konsolidētās TV programmu topā atspoguļojas viena no lielākajām maija aktualitātēm – hokejs.

Pirmajās vienpadsmit vietās topā ierindojas kāda no pasaules meistarsacīkšu spēlēm hokejā.

Programmu topa pirmajā vietā – pasaules meistarsacīkšu spēle starp Latviju un Zviedriju kanālā LTV7, kuru skatījās vidēji 17,5% jeb 312,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Topa otrajā vietā ierindojās pasaules meistarsacīkšu spēle hokejā starp Latviju un Šveici kanālā LTV7, kuru vēroja vidēji 14,8% jeb 264,7 tūkstoši skatītāju.

Savukārt trešā skatītākā bija hokeja spēle starp Latviju un Kanādu 27. maijā kanālā LTV7. Šo spēli savos mājas TV ekrānos vēroja vidēji 13,8% jeb 246,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Viens TV skatītājs pie TV ekrāna maijā pavadīja vidēji 3 stundas un 49 minūtes dienā, tas bija par 10 minūtēm mazāk nekā aprīlī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti