Dienas ziņas

Laiž klajā grāmatu par interešu pārstāvību

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rīga varētu likvidēt četras pamatskolas

Rīgā šogad plāno likvidēt 4 pamatskolas un vienu bērnudārzu; vērtē vēl citu skolu reorganizāciju

Šogad Rīgā plānots likvidēt četras pamatskolas un vienu bērnudārzu, liecina sagatavotais Rīgas domes lēmuma projekts, kas iekļauts izskatīšanai Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē ceturtdien, 15. februārī.

No šī gada 31. augusta tiks likvidēta Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskola, pievienojot to Rīgas 86. vidusskolai.

Tiks likvidēta Rīgas Austrumu pamatskola, nododot vispārējās izglītības programmu īstenošanu Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolai.

Likvidēs arī Rīgas Baltmuižas pamatskolu, nododot vispārējās izglītības programmu īstenošanu Rīgas Iļģuciema pamatskolai.

Plānots likvidēt arī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolu, nododot vispārējās izglītības programmu īstenošanu Rīgas 93. vidusskolai.

Ar 31. augustu tiks likvidēta Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Saulespuķe", pievienojot to Rīgas Daugavas pamatskolai.

Savukārt no 1. septembra tiks dibināta Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Auseklītis" Mežciema ielā 41, kas pārņems Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" pirmsskolas izglītības programmu īstenošanu.

Vērtējot izglītības iestāžu perspektīvu un turpmākos Rīgas pašvaldības skolu tīkla pilnveidošanas pasākumus nākamajiem mācību gadiem, izvērtēs arī Mežciema pamatskolas un Rīgas 89. vidusskolas apvienošanu, Rīgas 74. pamatskolas apvienošanu ar Rīgas 64. vidusskolu un 1. Kristīgās pamatskolas pievienošanu Rīgas Raiņa vidusskolai.

Izglītības, kultūras un sporta departaments arī informējis, ka pašlaik neesot iespējams prognozēt Rīgas Čiekurkalna pamatskolas likteni.

Skola īsteno vispārizglītojošās un speciālās izglītības programmas, tāpēc neesot iespējas izpildīt minimālās prasības kvantitatīvajiem rādītājiem klašu grupās. Līdz ar to teorētiski skolai varētu draudēt slēgšana.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti