Dienas ziņas

Aprikozes un saldā ķirša šķirnes nosauc mecenātu vārdos

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

Piektdien un sestdien Lucavsalā notiks "Positivus"

Festivāla «Positivus» laikā Lucavsalā ieviesīs satiksmes ierobežojumus

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 15. jūlijam, Rīgā norisināsies festivāls "Positivus". No trešdienas, 12. jūlija, uz festivāla norises laiku Lucavsalā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi, savukārt mazdārziņu nomniekiem tiks izsniegtas iebraukšanas caurlaides, informēja Rīgas dome.

No trešdienas, 12. jūlija, plkst. 9.00 līdz pirmdienas, 17. jūlija, plkst. 17.00 slēgta transportlīdzekļu piekļūšana Lucavsalas laivu piestātnei. Minētajā laika periodā aizliegta arī transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lucavsalas publiskajā autostāvvietā. 

No ceturtdienas, 13. jūlija, plkst. 17.00 līdz svētdienas, 16. jūlija, plkst. 3.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lucavsalas ielā un Laivu ielas (Lucavsalā) posmā aiz tirdzniecības centra "K Senukai" transportlīdzekļu stāvlaukuma. 

Tāpat norādītajā laika periodā slēgs ceļu uz mazdārziņu teritoriju pretī tirdzniecības centra "K Senukai" transportlīdzekļu stāvlaukumam.

No ceturtdienas, 13. jūlija, plkst. 17.00 līdz svētdienas, 16. jūlija, plkst. 3.30 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Lucavsalas ielas posmā no Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apļa līdz Laivu ielai.

Rīgas dome informēja, ka Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju

nepieciešamības gadījumā ierobežos, regulēs vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedrisko transportu, pasākuma norises vietā un tai piegulošajās ielās, tostarp uz Salu tilta, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī un nobrauktuvēs uz Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas apli.

Lucavsalas mazdārziņu nomnieki varēs piekļūt lietošanā esošiem zemesgabaliem ar autotransportu, saņemot caurlaidi Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Klientu apkalpošanas punktā Eduarda Smiļģa ielā 46. Jautājumu gadījumā par caurlaižu saņemšanu sazināties, darba laikā zvanot uz tālruni 26157691.

KONTEKSTS:

14. un 15. jūlijā Rīgā, Lucavsalā, notiks "Positivus" festivāls, kura programmu šogad veido 31 grupa un solo mākslinieki, "Comedy Latvia" skatuve, "Silent disco" dejas un citas aktivitātes.

Īpašu uzmanību festivāla organizatori šogad pievērš diviem māksliniekiem – Metro Boomin un Sam Smith. Zināms, ka Sam Smith uz festivālu ieradīsies ar 53 cilvēku komandu. Kā norādīja festivāla rīkotāji, "tas ir jauns rekords un tas nozīmē tikai to, ka šī uzstāšanās būs spilgtākā, kāda jebkad pieredzēta."

"Positivus" festivāla teritorija apmeklētājiem būs atvērta no piektdienas, 14. jūlija, pulksten 14.00 līdz pulksten 03.00, un no sestdienas, 15. jūlija, pulksten 12.00 līdz 03.00. Kā ierasts, festivāla biļetes pret aprocēm varēs apmainīt ātrāk "Galerijā Centrs".

Ar pilno festivāla programmu iespējams iepazīties, lejupielādējot "Positivus'23" mobilo lietotni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti