No pirmdienas Rīga slēgs satiksmi Slokas ielas posmā, mainīs autobusu satiksmi

No pirmdienas, 12. februāra, slēgs satiksmi Slokas ielas posmā no Mārtiņa ielas līdz Hāmaņa ielai (virzienā uz Jūrmalas gatvi), būs izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršrutā, informēja "Rīgas satiksme".

Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem Slokas ielā, no pirmdienas, 12. februāra, uz būvdarbu laiku slēgs transporta līdzekļu satiksmi Slokas ielas posmā no Mārtiņa ielas līdz Hāmaņa ielai (virzienā uz Jūrmalas gatvi).

Tāpat satiksmi slēgs Mārtiņa ielā un Krēslas ielā pie krustojuma ar Slokas ielu.

Līdz ar to 30., 37., 41., 54. autobusa maršruti virzienā uz Daugavgrīvu, Imantu un Voleriem kursēs pa apvedceļiem.

30. autobuss virzienā uz Daugavgrīvu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.

Maršruts neapkalpos pieturas "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsies pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

37., 41. autobuss virzienā uz Imantu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu, Jūrmalas gatvi un tālāk pa maršrutu.

Maršruti neapkalpos pieturu "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsies pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

54. autobuss virzienā uz Voleriem kursēs pa maršrutu līdz Slokas ielai, tālāk pa Slokas ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.

Maršruts neapkalpos pieturas "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsies pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti