Dienas ziņas

Zemnieki Latvijā un Lietuvā kurina protesta ugunis

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rīgā plīst ūdensvadi

Rīgā sala dēļ plīst ūdensvadi

Stiprā sala dēļ Rīgā vairākās vietās plīsuši ūdensvadi. Pirmdien dienas pirmajā pusē avārijas fiksētas septiņās vietās, un viena no smagākajām Bolderājā, Gobas ielā 29. Tur automašīna ielūzusi uz ceļa braucamās daļas, jo zem tās izskalota grunts.   

Uzņēmumā "Rīgas ūdens" norādīja, ka ūdensvadu plīšana  nav nekas īpašs un pie lielām temperatūras svārstībām tas notiek. Taču pēdējās nedēļas laikā divreiz bojājumi piemeklējuši Jūrmalas gatves posmu, kur aizvadītā gada vasarā veikti remontdarbi par vairāk nekā pusotru miljonu eiro.

"Tur to posmu šovasar "Rīgas ūdens" jau remontēja, un paskatījos, tur izmaksas bija 1,6 miljoni eiro, un viņi tieši pārbūvēja visu ūdensvadu, un pirmo reizi trešdien tur tajā vietā, kur viņi vasarā visu remontēja, saplīsa caurules un ūdens nāk ārā. Un otru reizi jau svētdien," stāstīja Imantas iedzīvotājs Aleksejs Dunda.

Saplīsušie ūdensvadi vasarā ielikti pilnīgi jauni. Uzņēmumam "Rīgas ūdens" tas zaudējumus neradīs, jo remontam ir trīs gadu garantija un jaunie remontdarbi jāsedz būvniekam. 

"Mēs domājām, ka tā ir vai nu būvnieku kļūda, vai kaut kāds materiālu defekts. Bet tā kā notika divas avārijas ar starpību kādas četras dienas, būtībā diezgan tuvu viena otrai, tad šobrīd mēs gaidām būvnieku skaidrojumus. Ir jāsaprot, vai tā ir izpildījuma vaina, vai tā ir risinājuma vaina," norādīja SIA "Rīgas ūdens" vecākais komunikācijas koordinators Sandris Vanzovičs.

Lai gan "Rīgas ūdens" zaudējumus šo avāriju dēļ nepiedzīvos, par uzņēmuma klientiem nevar apgalvot to pašu. Jūrmalas gatves iedzīvotājiem bija traucēta ūdenspadeve un, ja būs nepieciešami jauni remontdarbi, tas traucēs satiksmei. Arī šobrīd bojājumu vietā vienā ceļa pusē ir šķērslis, un tas palēnina transporta kustību.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti