Rīgā, pie Akmens tilta Daugavā iebraukušajā auto atrasts jauna vīrieša līķis

Glābējiem pēc vairāku stundu darba izdevās atrast un izcelt no ūdens automašīnu, kura sestdien vakarā Rīgā, pie Akmens tilta iebrauca Daugavā.

Rīgas Pašvaldības policijas videonovērošanas centra fiksētajos kadros redzams avārijas brīdis īsi pirms astoņiem vakarā - auto "Škoda Yeti" lielā ātrumā pārvietojās pa 11. novembra krastmalu virzienā uz Ķengaragu, izbraucot zem Akmens tilta, auto strauji mainīja virzienu un bez bremzēšanas pa piestātnes kāpnēm ietriecās Daugavā, gandrīz aizķerot tuvumā esošos cilvēkus.

Policija informēja, ka no Daugavas izcelta vieglā automašīna "Škoda Yeti", kuras salonā atrasts 1992.gadā dzimuša vīrieša līķis.

Tumsas un straumes dēļ glābējiem bija nepieciešamas vairākas stundas, lai izceltu auto no ūdens.  

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aģentūru LETA informēja, ka ūdenslīdēji atrada automašīnu 20 metrus no krasta astoņu metru dziļumā. Transportlīdzeklis ar vinču tika atvilkts uz krastu un ar manipulatoru izcelts no ūdens.

"Salonā tika atrasts 1992. gadā dzimuša vīrieša līķis. Šobrīd ir noteiktas ekspertīzes un policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. Tiek izskatītas dažādas notikušā versijas," norādīja Valsts policijas pārstāve Lāsma Greidāne.

Policijai izdevies identificēt bojāgājušo vīrieti.

Pēc neoficiālas informācijas izmeklētāji ieguvuši arī citas sestdien fiksētas videoliecības, kur šī automašīna īsi pirms negadījuma pa Rīgas ielām pārvietojas agresīvi, ignorējot satiksmes notikumus.

Neoficiāli kā ticamākā versija šobrīd tiek izskatīta iespēja, ka vīrietis Daugavā iestūrējis apzināti.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti