Rīta Panorāma

Trīskāršojies privātpersonu sūtījumos atklāto viltoto preču skaits

Rīta Panorāma

Izraēla iznīcina "Hamās" kaujiniekus un infrastruktūru Gazas joslā

Kā veicas ar ielu tīrību un sniega izvešanu Rīgā?

Rīga par ielu uzturēšanu šoziem samaksājusi vairāk nekā 2 miljonus eiro (precizēts)

Rīgas valstspilsētas pašvaldība par ielu uzturēšanas darbiem šoziem samaksājusi jau vairāk nekā divus miljonus eiro, informēja Rīgas domē. 

Rīgas izpilddirektors Jānis Lange Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja, ka sniega izvešana ir viena no dārgākajām izmaksu pozīcijām pilsētas uzturēšanas un uzkopšanas darbos ziemā. Lange neatklāja, cik izmaksā vienas sniega kravas izvešana, viņš tikai norādīja, ka tas ir dārgi.

Precizējums

Precizēta summa, ko pašvaldība iztērējusi par sniega izvešanu.

Rīgas dome gan informēja, ka par sniega izvešanu samaksāti 285 680 eiro.

Pašvaldība otrdien informēja, ka šoziem no Rīgas izvesti kopumā 16 000 kubikmetru sniega, taču sniega izvešanas darbi turpinājās arī aizvadītajā naktī.

Kopumā pašvaldība par ielu uzturēšanas darbiem šoziem iztērējusi vairāk nekā divus miljonus eiro. Tomēr Lange norādīja, ka pilsētai pietiks finansējuma ielu un ietvju tīrīšanai atlikušajā sezonā. 

Kopumā tīrīšanas dienestu darbu Lange vērtēja kā labu.

"Ņemot vērā, ka ceturtdien bija viens no lielākajiem sniega daudzumiem, kas Rīgā ir sasnidzis pēdējo 12 gadu laikā, tad attiecīgi nākamās dienas bija izaicinošas mūsu dienestiem. Ar ietvēm un ielām, manuprāt, dienesti tika galā salīdzinoši labi, lielāka problēma bija ar autostāvvietām, sabiedriskā transporta pieturām. To arī pārrunājām ar iesaistītajiem dienestiem – par korektīvajām darbībām, kas nepieciešamas papildu jaudām," pauda Lange.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti