Dienas ziņas

Mednieki sāk piebarot meža dzīvniekus

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Daudzbērnu ģimenes ar prezidentu iededz Ziemassvētku egli

Daudzbērnu ģimenes un prezidents iededz Ziemassvētku egli pie Rīgas pils

"Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot darbu un rūpes par bērniem. Tieši jūs esat liels paraugs un iedvesma savam novadam, pilsētai un arī līdzcilvēkiem," tā svētku pasākumā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzrunāja 20 daudzbērnu ģimenes un ģimenes, kuras atgriezušās dzimtenē pēc ilgstošas prombūtnes. Tās no visas Latvijas trešdien, 6. decembrī, kopīgi tikās Rīgas pilī, lai iedegtu Ziemassvētku egli.  

Rīgas pilī pie Valsts prezidenta trešdien valdīja svinīga atmosfēra. No Aizkraukles, Valkas, Alūksnes un citām vietām Latvijā sabraukušas ģimenes kopīgi ar prezidentu atzīmēja gaidāmos svētkus. "Superģimenes", kā nereti tās pasākumā dēvēja, šo brīdi ilgi gaidīja.

"Es biju īstā šokā! Domāju – mēs braucam pie prezidenta! Visi mani klasesbiedri bija īstā šokā!" atzina Hugo no Ušacku ģimenes .

Ģimene ir vislielākā vērtība, stāstīja satiktie daudzbērnu ģimeņu vecāki.

"Es domāju, mēs visi viens otram dodam to spēku. Tās ģimeniskās tradīcijas un vērtības kopjam kā tādu dārgumu," stāstīja trīs bērnu mamma Kristīne.

Pasākumā lielākā ģimene superģimeņu pulkā – 19 cilvēku sastāvā. Viņi uz pili braukuši no Smiltenes novada. Kā paši stāstīja – viņi ir trīs daudzbērnu ģimenes, spēku ģimenei dod mīlestība.

Daudzbērnu ģimenes ar prezidentu iededz Ziemassvētku egli
Daudzbērnu ģimenes ar prezidentu iededz Ziemassvētku egli

"Tā ir mīlestība gan uz bērniem, gan uz dzimteni. Vienkārši tā – ļoti, ļoti domājot par cilvēkiem, rodas sirsniņā siltums. Un man jau pieminēja, ka es gatavoju ēst.. Cepu kūkas un kliņģerus.. Tad man liekas, ka tā daļa sirsnīgās mīlestības aiziet tautās un nāk atpakaļ, un ir, ko dot – saviem bērniem, savam vīram, ģimenei.

Es domāju, ka stipra Latvija ir stipri cilvēki," pauda piecu bērnu mamma, deviņu mazbērnu vecmāmiņa Lilita.

Kopīgi tika iedegta Ziemassvētku egle pie Rīgas pils.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti