Ilggadējā militārā specdienesta priekšnieka Krēķa pilnvaras pagarina vēl uz 5 gadiem

Kopš 2002. gada amatā esošā Militārās izlūkošanas un drošības dienesta priekšnieka Induļa Krēķa pilnvaras pagarinātas vēl uz pieciem gadiem, otrdien nolēma valdība. 

Krēķim amata pilnvaru termiņš beidzas 2024. gada 1. janvārī. Valdība nolēma to pagarināt līdz 2029. gada 1. janvārim. 

Krēķis, pildot Militārās izlūkošanas un drošības dienesta priekšnieka pienākumus kopš 2002. gada, ir apliecinājis sevi kā augsta līmeņa profesionāli, kā arī spēju sekmīgi īstenot dienestam noteiktos uzdevumus un mērķus, norādīja Aizsardzības ministrija. 

Tāpat Aizsardzības ministrija atzīmēja, ka Krēķa iegūtā pieredze, augstā profesionalitāte un ieguldījums valsts drošības aizsardzībā ir nozīmīgs, līdz ar to būtisks un nepieciešams priekšnosacījums Militārās izlūkošanas un drošības dienesta sekmīgas darbības nodrošināšanai.

Saskaņā ar Valsts drošības iestāžu likumu Ministru kabinets pēc aizsardzības ministra ierosinājuma ieceļ Militārās izlūkošanas un drošības dienesta priekšnieku amatā uz pieciem gadiem. 

Militārās izlūkošanas un drošības dienests ir aizsardzības ministra pārraudzībā esoša valsts drošības iestāde, kas veic militāro pretizlūkošanu, izlūkošanu un citus Valsts drošības iestāžu likumā un citos normatīvajos aktos noteiktos uzdevumus. 

Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbības virzieni

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti