Dienas ziņas

Importētājiem no Krievijas valsts atbalsta nebūs

Dienas ziņas

Dienas ziņas

"Latvijas Pasts" noraida pārmetumus par izšķērdīgu pasākumu

Latvijas Pasts noraida pārmetumus par izšķērdību darbinieku pasākuma rīkošanā

Uzņēmuma Latvijas Pasts valdes priekšsēdētāja Beāte Krauze-Čebotare noraidīja pārmetumus par darbinieku pasākuma pārāk lielo dārdzību vai nelietderību. Satiksmes ministrs Kaspars Briškens ("Progresīvie") ir ierosinājis dienesta pārbaudi par pasākumu, kurš uzņēmumam izmaksā gandrīz 180 000 eiro, uzsverot, ka darbinieku pasākumi ir vajadzīgi, bet tiem jāatbilst uzņēmuma iespējām. 

Ministrs Briškens sociālajos medijos pauda, ka izšķērdība īpaši nav pieļaujama apstākļos, kad Latvijas Pasts grasījies slēgt nodaļas. 

Savukārt Krauze-Čebotare norādīja, ka pasākums tika rīkots visiem pasta darbiniekiem, un tajā dažādās nominācijās viņiem pateicās.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāja uzsvēra darbinieku lielo vēlmi pēc šāda pasākuma.

"Šis pasākums tika veikts par līdzekļiem, kas tika ietaupīti citos projektos 2023. gada laikā, un, arī runājot par pašu 2023. gada rezultātu, finansiālā situācija uzņēmumam ir stabila. Mēs arī 2023. gadu noslēgsim ar peļņu, kas būs virs budžetētās peļņas," pauda Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāja. 

Uzņēmums ir lielu pārmaiņu priekšā, un pastam šobrīd esot labākā komanda, kāda jebkad bijusi, atzīst Krauze-Čebotare. Uz Latvijas Televīzijas jautājumu, vai pasta optimizācijas plāna aizsegā šāda balle darbiniekiem nedod nepareizu vēstījumu, Krauze-Čebotare atbildēja noliedzoši.

"Arī nodaļu reorganizācijas kontekstā mēs neesam runājuši par masveida atlaišanu vai cilvēku atbrīvošanu no darba. Ikvienam, cilvēkam, kuru teorētiski būtu skārušas plānotās pārmaiņas, kuras pašlaik ir apturētas, mēs būtu piedāvājuši alternatīvu opciju, pārkvalifikācijas opciju, lai paliktu pastā un netiktu zaudēts darbs. Līdz ar to tieši šo cilvēku motivācija ir vēl jo svarīgāka," teica Krauze-Čebotare.

Pasākumā, ko sarīkoja pirmo reizi pēc 16 gadu pauzes, ieradās katrs trešais pastā nodarbinātais.

"Nav bijuši tādi pasākumi. Saliedēšanās pasākumi, kur tu redzi visus kolektīvus, nav bijuši. Tāpēc tas ir ļoti svarīgi mums," uzsvēra Dobeles 1. pasta nodaļas darbiniece Liene. 

Pasākuma nozīmību uzsvēra arī Cēsu pasta nodaļas darbiniece Maruta: "Komunikācija ar cilvēkiem – atkal jaunus kolēģus satikt no citām pasta nodaļām. Jo, redziet, ir pilsētas pastnieki un lauku pastnieki vairāk, un līdz ar to ir dažādas niansītes un atšķirības, kā mēs šo darbiņu varam veikt."

Telpu īre, koncerta programma, tehniskais nodrošinājums un ēdināšana veidoja galvenās pasākuma izmaksas. Ne uguņošana, ne alkohols netika apmaksāts. Ja darbinieki vēlējās, alkoholiskos dzērienus viņi varēja pirkt paši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti