4. studija

Vai "Latvijas Valsts meži" drīkst nerēķināties ar citiem servitūta ceļa lietotājiem?

4. studija

4. studija. Autobusi Rīgā un atkritumu dedzināšanas rūpnīca

Vai uzņēmums "Latvijas Valsts ceļi" aizmirsis par solīto remontu Ikšķilē?

Ikšķilē zīmes par pārvada remontu ir, bet darbi nenotiek. Vai LVC par tiem aizmirsuši?

Ko domā autobraucējs, ja uz kāda ceļa pēkšņi parādās norobežojumi un zīmes, kas liecina, ka drīzumā te tiks uzsākti remontdarbi? Nu, visticamāk, ka remontdarbi pāris dienu vai varbūt nedēļas laikā patiešām tiks arī uzsākti. Taču Ikšķilē jau kopš pavasara nekas vairāk par slēgtu joslu nenotiek. Tāpēc ir jautājums – varbūt tie, kas šo joslu slēguši, paši par to jau sen ir aizmirsuši?

Pie raidījuma "4. studija" vērsies skatītājs ar jautājumu: kāpēc Ikšķilē uz pārvada, kas ir centra virzienā, viena josla jau ilgstoši ir slēgta - kopš pavasara sākuma, bet būvdarbi nenotiek?

"Uzlika barjeras priekš remontdarbiem, bet ikdienā, braucot garām tai vietai uz darbu, uz Rīgu, tur nevienu remontstrādnieku vai tehnikas vienību neesmu redzējis, ka tur kaut kas notiktu, ka tur kaut ko remontētu, kaut ko darītu. Vajadzētu noskaidrot – varbūt viņi vienkārši ir aizmirsuši, ka tur stāv ceļa ierobežojumi, kas apdraud satiksmes drošību?

Sākas tumšais laiks, slidenais laiks, un te papildu bremzēšana, kas apdraud satiksmes drošību," stāstīja "4. studijas" skatītājs.

Viņš norādīja - ja ir nepieciešami kādi remontdarbi, tad ņem un tos padara, nevis ierobežo satiksmi un nu jau vairāk nekā pusgadu neko nedara. Varbūt "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) par šo pārvadu patiešām ir aizmirsuši vai varbūt pārdomājuši un nekādus būvdarbus neveiks?

LVC pārstāve Anna Kononova skaidroja: "Lai novērstu bojājumus uz minētā pārvada, ir sagatavots projekts un tika izsludināts iepirkums darbiem, paredzot bojātās sijas atjaunošanu, atjaunojot līdz ar to pārvada nestspēju.

Būvdarbu iepirkums beidzās bez rezultāta, tāpēc tiek gatavots jauns, bet līdz remontdarbu veikšanai satiksme būs ierobežota, slēdzot malējo joslu."

Tātad – par ikšķiliešiem nav aizmirsts, bet, kamēr netiks noslēgts līgums ar būvniekiem un kamēr pārvada nestspēja nepieļaus kustību centra virzienā pa abām joslām, šī josla būs slēgta.

LVC nevarēja nosaukt prognozējamo termiņu, kad remontdarbi tiks uzsākti un kad pabeigti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti