Bijušais Saeimas deputāts Znotiņš pēc konflikta ar kaimiņiem izstājies no «Konservatīvajiem»

Bijušais Saeimas deputāts Reinis Znotiņš pēc paša veicināta konflikta ar kaimiņiem izstājies no partijas "Konservatīvie", apstiprināja "Konservatīvo" līderis Gatis Eglītis.

"Konservatīvo" tvitera kontā norādīts, ka Znotiņš esot uzņēmies atbildību par savu neētisko rīcību, līdz ar to viņš vairs nav partijas biedrs. "Sagaidām līdzīgu rīcību arī no citu partiju biedriem, kuri pārkāpuši ētiskas uzvedības normas," teikts partijas ierakstā sociālajos tīklos.

Vaicāts par partijas vērtējumu tam, ka Znotiņš veicinājis konfliktu un ka bijušais parlamentārietis ar savu sākotnējo tvītu maldinājis par svarīgiem faktiem, Eglītis lakoniski norādīja, ka "Konservatīvie" to redz kā bijušā deputāta paša atbildību par savu rīcību un ka Znotiņš ir uzņēmies atbildību, izstājoties no partijas.

Znotiņš konfliktā ar kaimiņiem bijis agresīvs un rupji lamājies, kā arī lielījies ar savu bijušo amatu, liecina video, kas parādījies interneta sociālajos tīklos pēc tam, kad Znotiņš publiski vainoja kaimiņus nepareizā sarunvalodas izvēlē.

Minētajā video, kurā gan atsevišķi fragmenti varētu būt izgriezti, redzams un dzirdams, ka Znotiņš liek kaimiņam viņā klausīties, jo viņš esot ilgu laiku vadījis šo valsti. Bijušais deputāts arī pārmet kaimiņam nepietiekamu ieguldījumu, lai palīdzētu Latvijas tautai.

Video redzams un dzirdams, ka kaimiņš ar Znotiņu sarunājas latviski un aicina viņu doties mājās, norādot, ka ir gatavs parunāties tad, kad Znotiņš būs izgulējis dzērumu. Vēlāk video redzams, ka atbrauc policija, kura aicina Znotiņu doties izgulēt reibumu, bet viņš policistiem draud piezvanīt iekšlietu ministram Mārim Kučinskim ("Apvienotais saraksts").

Znotiņš svētdien sociālajos tīklos rakstīja, ka 30. jūlijā viņš uzstājis, ka Latvijā jārunā latviski, bet krievu izcelsmes kaimiņi sākuši viņu žņaugt kāpņutelpā. Bijušais deputāts pauda sašutumu, ka atbraukušie policisti apgalvojuši, ka vainīgs ir viņš, jo izprovocējis krievus.

Znotiņš otrdien plašāku komentāru par savu ierakstu nesniedza, bet norādīja, ka minēto risināšot tiesas ceļā. Savukārt trešdienas vakarā pēc video parādīšanās Znotiņš uz zvaniem neatbildēja.

Nedaudz vēlāk Znotiņš tviterī ierakstīja, ka vēlas atvainoties tiem, kurus aizskāra viņa uzvedība, "arī tiem, kuri tiek pieminēti, kam ar konfliktu nav saistības".

Kopš ceturtdienas Znotiņa tvitera kontā ieraksti vairs nav apskatāmi visiem lietotājiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti