Tavars: Valsts prezidenta vēlēšanās «Apvienotais saraksts» neparakstīja «vienošanos ar sātanu»

"Apvienotais saraksts" (AS) Valsts prezidenta vēlēšanās neparakstīja nekādas "vienošanās ar sātanu vai kādu nelabo", tādējādi cenšoties ienest godīgu spēli Latvijas politikā, šodien Latvijas Reģionu apvienības (LRA) kongresā sacīja AS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs, Latvijas Zaļās partijas (LZP) līderis Edgars Tavars.

Tavars arī uzsvēra LRA "spēku, degsmi, godīgu attieksmi". Politiķis akcentēja, ka AS politikā nāca ar pieeju, ka jāspēlē atklāti, godīgi un taisnīgi.

AS frakcijas vadītājs pateicās Saeimas priekšsēdētājam, LRA līderim Edvardam Smiltēnam (AS) un citiem kolēģiem, kuri tur augstu vērtību latiņu.

Kongresā "Liepājas partijas" (LP) vadītājs Uldis Sesks pozitīvi novērtēja, ka starp AS dažādo partiju ministriem sāk veidoties saspēle, ir izveidoti pamati, lai īstenotu nospraustos mērķus.

Arī Sesks uzsvēra to, ka Valsts prezidenta vēlēšanās partiju apvienība "nav pārdevusies".

LP vadītājs arī norādīja, ka tautsaimniecībā Latvija diemžēl neuzrāda to labāko sniegumu salīdzinājumā ar Igauniju un Lietuvu – tāpēc labi, ka šodien par ekonomikas attīstību paredzēta diskusija LRA kongresā.

LRA, LZP un LP ir "Apvienoto sarakstu" veidojošās partijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti