Dienas ziņas

Londonas latviešiem savs Ziemassvētku tirdziņš

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Aicina iepriecināt bērnus "Laimas" labdarības namiņā

Aicina iepriecināt bērnus «Laimas» labdarības namiņā

Pēc trīs gadu pārtraukuma no virtuālas vides klātienē atgriezies "Laimas" labdarības namiņš. Šoreiz tas atradīsies Doma laukumā, Ziemassvētku tirdziņā. Tajā ikvienam ir iespēja kļūt par svētku rūķi, un sagādāt dāvanas bērniem, kuri sava novada sociālajā dienestā atstājuši vēstuli Ziemassvētku vecītim.

"Laimas" labdarības namiņā netrūkst bērnu vēstuļu. Kāds no Ziemassvētku vecīša vēlas spēļu konsoli, citiem vēlmes ir krietni pieticīgākas. Jēkabs, kuram ir māsa un 7 brāļi, svētkos vēlas cepuri. Madara gaida leļļu māju un klavieres.

"Man personīgi ļoti silda sirdi šo 12 gadu laikā ir tas, ka mēs redzam, ka bērni savās Ziemassvētku vēlēšanās vēlas arī dāvanas saviem vecākiem, nevis sevis, bet viņi vēlas kaut ko mammai vai tētim," sacīja "Orkla Latvija" valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Par namiņa patronesi šogad kļuvusi premjere Evika Siliņa ("Jaunā Vienotība"). Viņa izvēlējusies iepriecināt ģimeni, kurā bērns Ziemassvētku vecītim lūdzis stipras ragavas.

"Ja nevar ģimenes lokā palīdzēt, tad mēs esam viens otram, un Ziemassvētku laiks ir tas laiks, kad mēs varam. Parādīt, ka mēs palīdzam viens otram, un tas nekas, ka mēs varbūt pat nepazīstam tos bērnus, bet tas prieks, došanas prieks arī ir prieks," sacīja Siliņa.

Aizvadīto gadu laikā piepildītas vairāk nekā 12 tūkstošu bērnu vēlmes. Šogad tās izteikuši 1200 bērni, kurus labdarības akcijas rīkotājiem palīdzējuši atrast Sociālo dienestu darbinieki.

Bērnu vēlmes var uzzināt gan klātienē, Doma laukumā, gan virtuālajā adresē "Laimasnamins.lv".

Lai gan Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā oficiāli tiks atklāts tikai svētdien, jau tagad tajā kūsāja dzīvība un to apmeklēja daudz Vecrīgas viesu. Kamēr vairums vēl gatavojas, šķūrējot sniegu un kārtojot tirdzniecības vietas, tirdziņš jau darbojas. Vārās putras podi, skan mūzika un cilvēki baudīja skaisto ziemas dienu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti