LTV valdē pagaidu amatā virza Būvuzņēmēju apvienības vadītāju Gintu Miķelsonu

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) nolēmusi virzīt Gintu Miķelsonu ievēlēšanai valsts SIA "Latvijas Televīzija" (LTV) pagaidu valdes locekļa amatam tehnoloģiskās un infrastruktūras attīstības jautājumos. Miķelsons pirms vairāk nekā 10 gadiem jau bija LTV pagaidu vadītājs.

Lēmums par tehnoloģiskās un infrastruktūras attīstības pagaidu valdes locekļa pozīcijas izveidošanu ir pieņemts, lai stiprinātu LTV pārvaldību attiecīgajā jomā, kas ir ļoti būtiska uzņēmuma darbībā, norādījis SEPLP priekšsēdētājs Jānis Siksnis.

"Padome sagaida, ka jaunais valdes loceklis intensīvi strādās, lai risinātu gan steidzamus LTV tehnoloģiskā nodrošinājuma jautājumus, gan strādātu pie sabiedriskās televīzijas ilgtermiņa infrastruktūras attīstības stratēģijas, ņemot vērā mērķi par vienota sabiedriskā medija izveidošanu," turpina Siksnis.

Atbilstoši Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumam SEPLP tās izvirzīto valdes locekļu kandidātu vārdus un uzvārdus nedēļu pirms viņu ievēlēšanas publisko savā tīmekļvietnē.

Galīgo SEPLP lēmumu par LTV pagaidu valdes locekļa ievēlēšanu plānots pieņemt 8. decembrī. Pagaidu valdes locekli var ievēlēt amatā uz vienu gadu.

Šobrīd LTV valdē strādā viens valdes loceklis – valdes priekšsēdētājs Ivars Priede.

Miķelsons šobrīd ir Latvijas Būvuzņēmēju apvienības valdes priekšsēdētājs, uzņēmējs, kurš specializējies biznesa vadības konsultācijās, organizāciju pārmaiņu un biznesa un tehnoloģiju attīstības projektu vadībā.

Iepriekš Miķelsons ir ieņēmis vadošus amatus tādos uzņēmumos kā SIA "Lattelecom", A/S "Latvijas Neatkarīgā televīzija". 2013. gadā Gints Miķelsons bija LTV prokūrists, strādājot kā uzņēmuma pagaidu vadītājs, vēlāk bijis LTV valdes padomnieks.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti