Latvijas Radio 2 paplašina apraidi Zemgalē

No piektdienas, 1. decembra, Latvijas Radio 2 būs klausāms arī Dobeles novada Lielauces un tās apkaimes iedzīvotājiem – darbību uzsāks jauns raidītājs, kas raidīs FM 90,2 MHz frekvencē.

"Latvijas Radio 2 vienmēr ir bijis svarīgi, lai mūs labi dzirdētu visā Latvijā. Prieks, ka arī Dobeles novada Lielaucē klausītāji Latvijas Radio 2 tagad dzirdēs skaļāk un skaidrāk," gandarījumu pauž Latvijas Radio 2 direktors Kaspars Mauriņš.

Līdz ar Lielauces raidītāja darbības sākšanu Latvijas Radio 2 apraides sauszemes teritoriālais pārklājums ir teju līdzvērtīgs Latvijas Radio 1 programmas pārklājumam un sasniedz aptuveni 97,5% no Latvijas valsts teritorijas.

Latvijas Radio apraide pārējā valsts teritorijā joprojām paliek nemainīga – klausītāji Latvijas Radio veidotās programmas arī turpmāk varēs dzirdēt jau ierastajos FM viļņos, kā arī mājaslapā un mobilajā lietotnē.

Latvijas Radio 2 ir klausītākā radiostacija Latvijā, atskaņojot dziesmas dzimtajā valodā un veidojot praktisku, izklaidējošu, dzīves kvalitāti veicinošu saturu un piederību latviskajai kultūras telpai. "Kantar TNS" auditorijas pētījuma 2023. gada pavasara–vasaras dati liecina, ka Latvijas Radio 2 nedēļā sasniedz 447,5 tūkstošus klausītāju.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti