Rīgā aiztur narkodīleri – atsavina 4 kilogramus narkotiku, naudu, šaujamieročus un automašīnas

Valsts policijas darbinieki saistībā ar iepriekš uzsāktu kriminālprocesu Rīgā aizturēja kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā. Veicot kratīšanas vairākās adresēs, atsavinātas dažādas narkotiskās vielas, skaidra nauda, šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti un automašīnas, informēja policijā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 4. biroja darbinieki pagājušajā mēnesī – 13. februārī – Rīgā, Maskavas priekšpilsētā, veicot speciālās izmeklēšanas darbības, noziedzīga nodarījuma brīdī aizturēja vienu personu par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā.

Kriminālprocesa ietvaros Rīgā tika veiktas kratīšanas gan personas dzīvesvietā, gan citās adresēs. Kopumā atsavināti aptuveni četri kilogrami narkotisko vielu, tajā skaitā 3,5 kg amfetamīna, 400 gramu marihuānas, 40 gramu kokaīna, 1300 "Subutex" tablešu, divas automašīnas, skaidra nauda 1500 eiro un trīs šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti.

Persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par līdzīga rakstura darbībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta trešās daļas – par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no 5 līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Minētā persona tika aizturēta, un šobrīd turpinās aktīvs darbs kriminālprocesā.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti