Dienas ziņas

Liepājas teātrī darbu sāks jaunā valde

Dienas ziņas

Nepieciešams diskriminācijas Latvijā novērtējums

12. klašu skolēni aicināti pieteikties stipendijām

12. klašu skolēni aicināti pieteikties Vītolu fonda stipendijām

No ceturtdienas, 1. februāra, 12. klašu skolēni var pieteikties Vītolu fonda stipendijām. Tās pamatā paredzētas jauniešiem, kas ir bāreņi, aug viena vecāka vai daudzbērnu ģimenē un plāno nākamajā mācību gadā sākt studijas kādā no Latvijas augstskolām.

Lai pieteiktos stipendijām, jauniešiem ir jādodas uz fonda mājaslapu vitolufonds.lv un jāaizpilda pieteikuma anketa. Tajā jānorāda informācija par sevi, piemēram, atzīmes skolā, pieredze brīvprātīgā vai algotā darbā, informācija par ģimeni, augstskola, kurā stāsies, un citas detaļas. Pretendentu vidējai atzīmei ir jābūt vismaz 7,5 balles.

"Tas ir viens no svarīgākajiem noteikumiem. Un tālāk jau ir jāatbilst kādam no kritērijiem: ja tu esi no daudzbērnu ģimenes, ja ir bāreņa statuss, ja, teiksim, vecāks viens audzina šos bērnus, ja ir arī izcili sasniegumi olimpiādēs. Pagājušajā gadā mēs piešķīrām stipendiju meitenei, kurai vidējā atzīme vidusskolā bija 10, bet dzīves situācija bija laba, abi vecāki pelnīja, bet meitene ar savu darbu nopelnīja šo stipendiju.

Tā ka mans aicinājums ir – ja tu jūti, ka palīdzība tev ir vajadzīga, neslinko un piesakies!" aicināja nodibinājuma "Vītolu fonds" valdes priekšsēdētāja Vita Diķe.

Stipendija tiek piešķirta uz vienu gadu ar iespēju to pagarināt. Tās apmērs ir aptuveni no 150 līdz 200 eiro mēnesī. Pieteikšanās termiņš ir līdz 1. martam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti