Tallinā un Viļņā nedaudz pieaugusi dīzeļdegvielas cena

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā degvielas cenas praktiski nemainījās, bet Tallinā un Viļņā mazliet pieauga dīzeļdegvielas cena.

Arī šajā darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,1% - līdz 1,327 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nemainījās un piektdien maksāja 1,227 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena kritās par 0,5% - līdz 1,319 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,1% - līdz 1,209 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un litrs benzīna maksāja 1,459 eiro. Savukārt dīzeļdegvielai, pēc nedaudz vairāk kā mēneša cenu stabilitātes, atgiezušās svārstības, un piektdien tā palielinājās par 1,6% - līdz 1,249 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā nedēļas laikā nemainījās un piektdien litrs autogāzes maksāja 0,685 eiro. Tikmēr Viļņā autogāzes cena palielinājās par 1,8% - līdz 0,687 eiro par litru, bet Tallinā - kāpa par 1,4% - līdz 0,72 eiro par litru.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti