Četras Rīgas kapitālsabiedrības apvieno vienā ar nosaukumu «Rīgas nami»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību "Rīgas nami", "Rīgas pilsētbūvnieks", "Rīgas Centrāltirgus" un "Rīgas serviss" apvienošana zem viena nosaukuma "Rīgas nami" noslēgsies novembra sākumā, informēja pašvaldībā.

Ņemot vērā reorganizācijas procesa noslēgumu, ir iesniegts pieteikums Uzņēmumu reģistrā (UR) ieraksta izdarīšanai par reorganizācijas spēkā stāšanos un SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", "Rīgas Centrāltirgus" un "Rīgas serviss" izslēgšanu no komercreģistra, tās pievienojot SIA "Rīgas nami".

Četru kapitālsabiedrību – "Rīgas nami", "Rīgas pilsētbūvnieks", "Rīgas Centrāltirgus" un "Rīgas serviss" – reorganizācijas process, tās apvienojot, sākts 2021. gadā. Šāds lēmums pieņemts, lai virzītos uz pēc iespējas vienotu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēmu un pārvaldīšanas modeli, uzlabotu korporatīvo pārvaldību un padarītu efektīvāku administrācijas darbu.

Darbinieki, kuri līdz šim strādā SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", SIA "Rīgas Centrāltirgus" un SIA "Rīgas serviss", turpinās darbu  SIA "Rīgas nami".

No 1. novembra darbu SIA "Rīgas nami" padomē pēc paša ierosinājuma atstās padomes priekšsēdētājs Andris Vārna.

Pašvaldībā norādīja, ka ir noslēgusies pieteikšanās uz valdes locekļu amatiem, pašlaik norit nominācijas jeb atlases procesa pirmā kārta. Kopā atlasei būs trīs kārtas, un process varētu noslēgties ne ātrāk kā šī gada beigās. Interese ir bijusi liela, un pašlaik notiek iesniegto pieteikumu izvērtēšana.

KONTEKSTS:

Rīgas dome pērn decembra vidū nolēma sākt SIA "Rīgas nami", SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", SIA "Rīgas Centrāltirgus" un SIA "Rīgas serviss" apvienošanu. Tobrīd plānots, ka reorganizācijas process varētu noslēgties 2022. gada oktobrī. Lēmums par reorganizāciju pieņemts, pamatojoties arī uz to, ka Valsts kontrole ir norādījusi, ka pašvaldībā nepastāv vienota nekustamo īpašumu pārvaldības kārtība. Tāpat arī Konkurences padome vērsusi uzmanību uz nepieciešamību pilnveidot nekustamo īpašumu pārvaldības modeli un veicināt ārpakalpojumu piesaisti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti