Tallinā un Viļņā degvielas cenas kāpj, bet Rīgā benzīna cena samazinās

Pagājušajā darba nedēļā Tallinā un Viļņā palielinājās gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cenas, bet Rīgā samazinājās benzīna cena, dīzeļdegvielas cenai paliekot nemainīgai, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un tad Viļņa. Dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95. markas benzīna cena samazinājās par 0,6% – līdz 1,764 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja 1,704 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,9% – līdz 1,624 eiro par litru,bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 0,3% – līdz 1,584 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena palielinājās par 2,2% – līdz 1,839 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā kāpa par 1,3% –  līdz 1,619 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā nedēļas laikā palielinājās, attiecīgi Rīgā – par 0,5% – līdz 0,739 eiro par litru, bet Viļņā – par 3,1% – līdz 0,672 eiro par litru. Savukārt Tallinā autogāzes cena saglabājās stabila un piektdien maksāja 0,67 eiro par litru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti