Notiks trešais «Novatore Impact Summit» – par sieviešu finansiālo labklājību un ilgtspējīgu dzīvesveidu

2024. gada 7. martā, dienu pirms Starptautiskās sieviešu dienas 8. martā, notiks jau trešā "Novatore Impact Summit" sieviešu ekonomiskās spēcināšanas konference, pulcējot vairāk nekā 300 augstākā un vidējā līmeņa vadītājas no Baltijas valstīm, kuras vēlas attīstīt biznesu un iegūt jaunus sadarbības kontaktus, informēja pasākuma rīkotāji.

Konferences galvenās tēmas būs finansiālā labklājība, sieviešu līderība un ilgtspējīgs dzīvesveids.

Starptautiskā samita ietvaros notiks arī dažādas meistarklases sieviešu līderības prasmju attīstīšanai.

Foruma mērķis – stiprināt sieviešu ekonomisko aktivitāti un labklājību, sekmējot sieviešu līderību augstākajās biznesa līderpozīcijās un uzņēmējdarbībā. Samitā aicināti piedalīties arī vīrieši, lai uzzinātu par vienlīdzīgu iespēju nozīmi biznesa un valsts ekonomikas attīstībā.

Konferencē uzstāsies pieredzējušas ārvalstu un pašmāju līderes, daloties ar savu pieredzi, zināšanām un personiskiem stāstiem.

Forumu atklās Latvijas premjerministre Evika Siliņa ("Jaunā Vienotība"). Konferencē uzstāsies Oksfordas Universitātes uzņēmējdarbības un inovāciju emeritētā profesore Linda Skota. 2015. gadā "Prospect Magazine" profesori Skotu atzina par vienu no 25 izcilākajām globālajām domātājām. Viņa ir arī Pasaules biznesa koalīcijas sieviešu ekonomiskai spēcināšanai (the Global Business Coalition for Women's Economic Empowerment) un  Varas maiņas foruma sievietēm pasaules ekonomikā (The Power Shift Forum for Women in the World Economy) dibinātāja.

Ar savu pieredzi krīzes apstākļos dalīsies "Amerikas balss" Austrumeiropas vadītāja Miroslava Gongadze. Viņa ir veidojusi "Amerikas balss" Austrumeiropas biroju Varšavā, nodrošinot visaptverošu informāciju par politiskiem, ekonomiskiem un sociāliem notikumiem Austrumeiropā un karadarbību Ukrainā. 2000. gadā Kijivā nogalināja viņas vīru žurnālistu Georgiju Gongadzi, kurš veidoja kritiskus sižetus par tā laika autoritāro režīmu, tāpēc Miroslava aktīvi iestājas par žurnālistu aizsardzību un brīvības vērtībām visā pasaulē.

Savukārt par savu personiskās līderības izaugsmes stāstu un ilgtspējīga modes biznesa veidošanu stāstīs Milda Mitkute, jaunuzņēmuma "Vinted" līdzdibinātāja no Lietuvas. 2008. gadā viņa izveidoja  platformu lietota apģērba pārdošanai, pirkšanai un maiņai, kurā šobrīd reģistrējušies 80 miljoni iedzīvotāju 20 pasaules valstīs. 2019. gadā uzņēmums kļuva par Lietuvas pirmo vienradzi jeb jaunuzņēmumu, kura novērtējums pārsniedz miljardu eiro. Iepriekš viņa ir bijusi universitātes pasniedzēja un pētniece, savu biznesu radījusi no nulles, noticot savai idejai.

Samitā būs astoņas meistarklases, lai veicinātu profesionālo attīstību un sniegtu ļoti praktiskas zināšanas. Tajās būs noderīga informācija, kā apzināt savas līderes dotības un izveidot spēcīgu un konkurētspējīgu profesionāles profilu, praktiski soļi, kā pieteikties vadības pozīcijām. Tāpat meistarklases sniegs zināšanas par alternatīviem investīciju veidiem, dažādības vadību, aizspriedumu atpazīšanu un vecuma nozīmi karjera attīstībā.

Konference un meistarklases ir veidots jaunu kontaktu iegūšanai, jo savstarpējais atbalsts un tīklošanās ir "Novatore Impact Summit" pievienotā vērtība.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti