LTV būs skatāma uzņēmējdarbības raidījuma «Tava darīšana» otrā sezona

No ceturtdienas, 15. februāra, katru ceturtdienu Latvijas Televīzijas (LTV) pirmajā programmā un LMT Viedtelevīzijā būs skatāma uzņēmējdarbības raidījuma "Tava darīšana" otrā sezona, kas iedvesmos un stāstīs par Latvijas cilvēkiem – darītājiem. Raidījuma stāsti būs lasāmi portālā LSM.lv.

Raidījuma veidotāji informēja, ka "Tava darīšana" otro sezonu vadīs uzņēmēja, bērnu raidījuma "Tutas lietas" radītāja un TV personība Marta Selecka un biznesa stratēģis un konsultants Jānis Kļaviņš.

Uzņēmējdarbības raidījums "Tava darīšana" šajā sezonā viesosies pie 16 uzņēmējiem, lai iedvesmotu un mudinātu uz darīšanu.

Raidījuma veidotāji norādīja: labam un iedvesmojošam uzņēmējam piemīt veiktspēja, veiktdrosme un īpaša enerģija turpināt arī tad, ja neveicas.

"Mēdz teikt – "tam ir ķēriens" vai "tam ir iekšā". Lūk, tas ir par mūsējiem, – sešpadsmit uzņēmējiem, "Tavas darīšanas" galvenajiem varoņiem, jo viņu pieredze rāda, ka uzņēmīgums atmaksājas lielākā brīvībā, piepildītā dzīvē un nopelnītā naudā," atzīmēja raidījuma "Tava darīšana" veidotāji.

Raidījuma pirmajā epizodē skatītāji iepazīsies ar kāda unikāla veikala dibinātāju Zaubē un Zani no Sutru ciema, kurai ir izdevies ielauzties kosmētikas nozarē.

Turpmākajā sezonas gaitā tiks iepazīti visdažādāko nozaru uzņēmēji – lielformāta dekoratīvo spārnu ražotājs, vegāniskā saldējuma ražotne, makaronu fabrika, zivju sēta. Tāpat tiks aplūkots, kā top augu terāriji, kas saimnieko vilnas fabrikā un kā savu uzņēmumu attīstījuši tie, kas vairs nebaidās sevi saukt par uzņēmējiem, jo ir uzdrošinājušies radīt un darīt.

Daļa no raidījuma stāstiem būs par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubācijas programmas absolventiem, kuri, gudri izmantojot valsts atbalsta iespējas, radījuši unikālus produktus ar augstu eksporta potenciālu. 

"Šogad LIAA Biznesa inkubatori ir pārtapuši par pārstāvniecībām. Līdz ar to LIAA pakalpojumi uzņēmēju atbalstam ir pieejami 20 reģionālajās pārstāvniecībās, kā arī Rīgas radošo industriju un tehnoloģiju pārstāvniecībā. Jau marta vidū uzņēmēji varēs pieteikties jaunajam inkubācijas programmas uzsaukumam," norādīja LIAA direktora pienākumu izpildītāja Iveta Strupkāja, piebilstot, ka projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros no 2016. līdz 2023. gadam atbalstu grantu veidā saņēmuši 685 komersanti.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti