Rīta Panorāma

Intervija ar muzikālo apvienību "Raxtu Raxti"

Rīta Panorāma

Zolitūdes traģēdijai 3 gadi

Intervija ar valsts prezidentu Raimondu Vējoni

Vējonis: Arī Latvijā vēlētāji «var nobalsot savādāk nekā iepriekš»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Ja vēlētāji Latvijā kļūs neapmierinātāki ar situāciju sabiedrībā, tad viņi var sekot Lielbritānijas un ASV pilsoņiem un balsot par tiem politiķiem un spēkiem, kuri līdz šim nav bijuši pie varas, intervijā Latvijas Radio programmā „Labrīt” ceturtdienas, 17.novembra, rītā sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

„Brexit” un ASV prezidenta vēlēšanu iznākums parāda to, ka ļaudis nav apmierināti ar to, kas notiek sabiedrībā, paskaidroja Vējonis.

Tāpēc viņš atzina, ka arī Latvijas politiķiem ir jāņem vērā balsojumi. Līdz ar to politiķiem beidzot ir jārod risinājums ieilgušām un daudzus gadus neatrisinātām problēmām, piemēram, izglītībā un veselības aprūpē pastāvošajām. Galu galā lēmumus pēc to pieņemšanas, ja tie nav gana labi, ir iespējams vēl koriģēt, piezīmēja Vējonis.

Valsts prezidents intervijās Latvijas Radio un LTV raidījumā „Rīta Panorāma” norādīja uz vairākām problēmām. Piemēram, intervijā radio viņš norādīja, ka nebūtu pareizi aicināt cilvēkus atgriezties Latvijā, ja nav iespēju viņiem piedāvāt labu darbu.

Savukārt sarunā televīzijā viņš pauda, ka, iespējams, politiķi pārāk maz ir domājuši par to, kā Latvijas ekonomika attīstīsies pēc 2020.gada, kad Eiropas Savienības (ES) fondu nauda Latvijai būs pieejama mazāk kā šobrīd vai pat vispār tās vairs nebūs.

Vēstīts, ka gan balsojums Lielbritānijā par valsts palikšanu ES, gan ASV prezidenta vēlēšanās zināmā mērā uzskatāms par protestu valdošajai varai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti