Tramps un Maduro apliecina: Notiek sarunas starp ASV un Venecuēlas amatpersonām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 9 mēnešiem.

ASV prezidents Donalds Tramps un Venecuēlas prezidents Nikolass Maduro apliecināja, ka augstu ASV un Venecuēlas amatpersonu starpā jau mēnešiem ilgi notiek sarunas. Tramps gan atteicās precizēt, kādas amatpersonas ir iesaistītas sarunās, vien norādot, ka ASV sarunājas ļoti augstā līmenī un ir iesaistīti dažādu līmeņu Venecuēlas pārstāvji.  

Kopš Nacionālas asamblejas spīkers Huans Gvaido janvārī sevi pasludināja par prezidenta pienākumu pagaidu izpildītāju, konfrontācija starp viņu un kreisi noskaņoto prezidentu Nikolasu Maduro joprojām turpinās.

Abu pušu sarunās kā vidutāja iesaistījusies Norvēģija, tomēr līdz šim nekāds progress nav manīts. Pēdējās sarunas Barbadosā noslēdzās tā arī nesākušās, jo Venecuēla uz tām neieradās, tādējādi atbildot uz Trampa lēmumu iesaldēt Venecuēlas valdības aktīvus.

Tramps un Maduro apliecina: Notiek sarunas starp ASV un Venecuēlas amatpersonām
00:00 / 01:05
Lejuplādēt

Par spīti tam, ka ASV ar sankcijām vērš spiedienu pret Maduro, cenšoties panākt, lai viņš pakļaujas opozīcijas prasībām, atkāpjas no amata un sarīko jaunas prezidenta vēlēšanas, ASV un Venecuēlas starpā notikušas mēnešiem ilgas sarunas. Par to paziņoja Maduro, bet vēlāk šo faktu apstiprināja arī ASV prezidents Donalds Tramps.

Maduro skaidroja, ka vairākus mēnešus bijuši kontakti starp augsta ranga Savienoto Valstu, Trampa pārstāvjiem un viņa valdību. Maduro esot centies rast ceļus, lai Tramps uzklausītu Venecuēlu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti