Itālijas prese brīdina par Krievijas iespējamo iejaukšanos vēlēšanās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Itālijas vadošie laikraksti pirmajās lappusēs brīdinājuši par Krievijas iespējamo iejaukšanos septembrī gaidāmajās Itālijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās.

Itālijas prese brīdina par Krievijas iespējamo iejaukšanos vēlēšanās
00:00 / 00:31
Lejuplādēt

Avīžu satraukumu izraisījis Krievijas bijušā prezidenta Dmitrija Medvedeva aicinājums Eiropas valstu pilsoņiem sodīt savas valdības par „acīmredzamo stulbumu”, sniedzot militāro un finansiālo palīdzību Ukrainai un piemērojot sankcijas Krievijai.

Izdevumi „La Repubblica” un „Il Messaggero” pauduši sašutumu par Krievijas iejaukšanos Itālijas iekšpolitikā, bet avīze „Corriere della Sera” norādījusi, ka Krievija mēģina saduļķot Itālijas politiskos ūdeņus pirms vēlēšanām 25. septembrī.

Itālijas aizejošā premjerministra Mario Dragi valdība nosodīja Krievijas iebrukumu Ukrainā un sniedza dažāda veida palīdzību Ukrainai.

Itālijas nostāja varētu mainīties, ja vēlēšanās uzvarēs labējo partiju koalīcija, ko veido arī Krievijai simpatizējoši spēki.

KONTEKSTS:

Itālijas premjers Mario Dragi bija spiests atkāpties no valdības vadītāja amata pēc garām debatēm Itālijas Senātā. Formāli viņa valdība izturēja neuzticības balsojumu. Tomēr tas, ka trīs partijas nolēma nepiedalīties šajā balsojumā, lika Dragi pieņemt lēmumu par aiziešanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti