Rīta Panorāma

Elizabetes II bēres apmeklēs ietekmīgākie pasaules līderi

Rīta Panorāma

Elizabetes II bēru ceremoniju vērojuši miljoniem cilvēku

Elizabetes II nāve rada milzu pieprasījumu pēc britu karogiem

Elizabetes II nāve radījusi milzu pieprasījumu pēc britu karogiem 

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

Elizabetes II nāve vairojusi cilvēku interesi par dažādām ar britu karaļnamu saistītām piemiņas lietām. Milzu pieprasījums bija arī pēc kāda Ķīnas Tautas Republikas uzņēmuma ražotajiem Apvienotās Karalistes karogiem.

Jau pusotru stundu pēc karalienes aiziešanas mūžībā kompānija, kas atrodas  netālu no Šanhajas pilsētas, sāka saņemt lielu skaitu pasūtījumu. Kāds klients nākamajā rītā ieradies personiski un paņēmis pat neiesaiņotos produktus. Vairāk nekā 100 rūpnīcas strādnieki arī bija spiesti pārtraukt citus darbus un 14 stundas dienā izgatavot vienīgi sarkanzilibaltos karogus.

Pirmajā nedēļā saražoja gandrīz pusmiljonu „Union Jack”, kuru platums svārstījās no 21 centimetra līdz pusotram metram un ko varēja izmantot gan oficiāliem mērķiem, gan kā piemiņas lietu. 

Sarunā ar žurnālistiem uzņēmuma strādnieces norādīja, ka šādu pasūtījumu mērķis bieži ir ļoti atšķirīgs no ikdienas problēmu risināšanas, bet dod iespēju uzzināt par aktuāliem pasaules notikumiem. Katrs karogs esot saistīts ar stāstu, un šoreiz tas ir par Apvienotās Karalistes valdnieci, ko apraud pavalstnieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti