Krievija pēc ekspertīzes apstiprina Prigožina bojāeju aviokatastrofā

Bēdīgi slavenā algotņu grupējuma "Vagner" vadītājs Jevgenijs Prigožins ir gājis bojā šīs nedēļas vidū notikušajā aviokatastrofā. To apstiprinājusi Krievijas izmeklēšanas komisija pēc visu 10 aviokatastrofā bojāgājušo cilvēku mirstīgo atlieku ģenētiskās ekspertīzes.

"Tveras apgabalā avarējušās lidmašīnas izmeklēšanas ietvaros ir pabeigti molekulāri ģenētiskie izmeklējumi. Saskaņā ar to rezultātiem visu bojāgājušo identitātes ir noskaidrotas, un tās atbilst sarakstam, kas norādīts lidojuma lapā," izmeklēšanas komisijas paziņoto citē Krievijas neatkarīgie mediji.

KONTEKSTS:

Prigožinam piederošā lidmašīna Tveras apgabalā avarēja trešdien, 23. augustā. Krievijas federālā aviācijas pārvalde "Rosaviacija" dažas stundas pēc avārijas publicēja sarakstu ar personām, kas atradušās lidmašīnā. Sarakstā bija arī Prigožina, kā arī par viņa labo roku uzskatītā "Vagner" militārā komandiera Dmitrija Utkina vārdi.

Daudzi apšaubīja informāciju, ka Prigožins patiešām bijis uz lidmašīnas klāja un ir gājis bojā, taču nebija liecību, ka tas bijis inscenējums. Upuri bija stipri apdeguši, un viņu identificēšanai bija vajadzīga DNS ekspertīze. Lidmašīnas avārijas iemesli nav zināmi.

23. augustā apritēja tieši divi mēneši kopš Prigožina mēģinājuma gāzt Krievijas militāro vadību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti