ASV kruīzu kompānija atceļ trīs gadu ilgu ceļojumu, pasažieri uz sēkļa

Ar vilšanos un izmisumu daudziem cilvēkiem Turcijā beidzies ilgi gaidīts kruīza ceļojums. ASV, Floridā bāzēta kompānija novembra sākumā gatavojusies vest pasažierus trīs gadu ilgā kruīza piedzīvojumā, tomēr vairākkārt pārceltais ceļojums, kam bija jāsākas 1. novembrī, finansiālu problēmu dēļ tā arī nav noticis un tagad atcelts pavisam.

Daudzi desmiti pasažieru, kas atrodas plānotajā ceļojuma sākumpunktā Turcijā, nezina, ko iesākt, jo biļetēm iztērējuši tūkstošiem ASV dolāru.  

Trīs gadu ilgais kruīzs beidzas nesākoties
00:00 / 00:44
Lejuplādēt

Kompānija "Life at Sea Cruises" plānoja iegādāties kuģi no Vācijas kompānijas "AIDA Cruises", to restaurēt un izmantot kruīza braucienā. Tomēr investori pēc kara izcelšanās Izraēlā pārtraukuši atbalstīt uzņēmumu, tādēļ naudas trūkuma dēļ kuģi nav bijis iespējams iegādāties.

Plānotā kruīza sākumpunktā Stambulā tagad iesprūduši daudzi desmiti cilvēku, kas iztērējuši simtiem tūkstošu ASV dolāru par biļetēm. Tagad viņiem ir jāgaida vairākus mēnešus, līdz kompānija atmaksās visu naudu.

Kompānija arī piedāvājusi apmaksāt izmitināšanu Stambulā līdz 1. decembrim un avioreisus uz mājām, bet daži cilvēki saka, ka viņiem vairs nav māju, kur atgriezties, jo pirms ceļojuma tās pārdevuši vai izīrējuši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti