Rīta Panorāma

Izraēlas armija turpina gatavot sauszemes operāciju Gazas joslā

Rīta Panorāma

Jauno fiziķu skolā raisa interesi par fiziku

Aktieru streika dēļ atliek "Neiespējamās misijas" iznākšanu

Aktieru streika dēļ atliek «Neiespējamās misijas» un citu Holivudas filmu pirmizrādes

Amerikas Savienoto Valstu un visas pasaules kino industrijas centra Holivudas aktieru streika dēļ atliktas daudzas ilgi gaidītu filmu iznākšanas. Protests ietekmējis arī kārtējo "Neiespējamās misijas" turpinājumu. 

Kinostudija "Paramount Pictures" jau astotās "Neiespējamās misijas" filmas pirmizrādes datumu pārcēlusi gandrīz par gadu. Tā uz lielajiem ekrāniem parādīsies nevis nākamā gada 28. jūnijā, bet 2025. gada 23. maijā. 

Kristofera Makkvarija veidotās filmas "Atmaksa" otrās daļas uzņemšana tika pārtraukta jau jūnijā, kad tās galvenā zvaigzne Toms Krūzs uzsāka pirmās daļas reklāmas tūri.

Filma vēsta par Ītana Hanta un viņa komandas visbīstamāko misiju – atrast un iznīcināt šausminošu jaunu ieroci, kas apdraud visu cilvēci, pirms tas nonācis nepareizajās rokās. 

Streika dēļ aktieri nevar piedalīties reklāmas akcijās, tāpēc uz nākamā gada martu pārcelta arī fantastikas filmas "Kāpa" iznākšana. 

Līdzīgs liktenis piemeklējis arī vairākas "Marvel" kino pasaules filmas, tai skaitā "Venoma" un "Zirnekļcilvēka" turpinājumus. Iespējamas arī citas izmaiņas, jo neviens nevar paredzēt, cik ilgs būs aktieru streiks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti