Gruzijas valdošā partija apsūdz ES negodīgā attieksmē pret Tbilisi

Nesenais Eiropas Komisijas (EK) paziņojums par to, ka Bosnija un Hercegovina ir panākusi ievērojamu progresu Eiropas integrācijas procesā, un Eiropas Savienības (ES) līderi piekrituši sākt oficiālas sarunas ar Rietumbalkānu valsti par pievienošanos blokam, izraisīja neapmierinātību Gruzijas valdošās partijas "Gruzijas sapnis" rindās.

Partijas pārstāvji apsūdzēja ES negodīgā attieksmē pret Tbilisi, norādot, ka Gruzija ir pelnījusi kļūt par bloka dalībvalsti vairāk nekā citi pretendenti uz pievienošanos ES, tostarp Ukraina un Moldova.

Pirmais ES kritiķa lomu uzņēmās valdošo partiju pārstāvošais Gruzijas parlamenta spīkers Šalva Papuašvili.

Viņš norādīja, ka saskaņā ar objektīviem vērtējumiem, tostarp no EK puses, Gruzija ir līdere salīdzinājumā ar valstīm, ar kurām jau sāktas sarunas.

Papuašvili arīdzan norādīja, ka, viņaprāt, lēmumi par pievienošanās sarunu sākšanu ES tiek pieņemti, neņemot vērā pretendentu nopelnus. Ar līdzīgu paziņojumu nāca klajā arī partija "Gruzijas sapnis" ģenerālsekretārs Kaha Kaladze. Viņš apsūdzēja Briseli netīrās kampaņas izvēršanā, kuras mērķis esot destabilizēt Gruzijas valsti, noskaņojot iedzīvotājus pret valdību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti