Vācijā aizvien stingrāk vēršas pret aizliegtām palestīniešu organizācijām; valstī notikuši plaši reidi

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē ceturtdienas rītā vairāk nekā 300 policistu piedalījās kratīšanās, kuru mērķis bija divas aizliegtas palestīniešu organizācijas.

Visā Vācijā tika veikta kratīšana 15 īpašumos, no kuriem 11 atradās Berlīnē, paziņoja pilsētas administrācijas preses pārstāve. Reidi saistīti ar teroristiskās organizācijas "Hamās" un starptautiskā palestīniešu ieslodzīto aizstāvības tīkla "Samidoun" aizliegumu, ko Vācijas valdība pieņēma šomēnes.

Kratīšanas tika veiktas arī Lejassaksijas, Ziemeļreinas-Vestfālenes un Šlēsvigas-Holšteinas zemēs.

Reidus atļāva administratīvā tiesa, lai īstenotu aizliegumus un sīkāk noskaidrotu šo aizliegto grupu struktūras, norādīja Iekšlietu ministrija.

"Mēs turpinām konsekventi vērsties pret radikālajiem islāmistiem," sacīja Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere.

Vācijas valdība 2. novembrī aizliedza starptautisko palestīniešu ieslodzīto aizstāvības tīklu "Samidoun" un noteica turpmākus pasākumus, lai izskaustu atbalstu palestīniešu islāmistu kaujinieku grupējumam "Hamās", kas Eiropas Savienībā (ES) jau ir iekļauts teroristisko organizāciju sarakstā.

"Aizliedzot "Hamās" un "Samidoun" Vācijā, mēs esam raidījuši skaidru signālu, ka nepieļausim nekādu pret Izraēlu vērstā "Hamās" barbariskā terora slavināšanu vai atbalstīšanu," toreiz sacīja Fēzere.

"Samidoun" kā starptautisks tīkls izplata pret Izraēlu un ebrejiem vērstu propagandu, aizbildinoties ar "solidaritātes organizācijas" tēlu, sacīja ministre.

Saskaņā ar aizliegumu grupu aktīvi var tikt konfiscēti, un jebkāda grupu klātbūtne internetā vai darbība sociālajos plašsaziņas līdzekļos ir aizliegta, norādīja Iekšlietu ministrija. Ikviens, kurš turpina aktīvi darboties šo organizāciju labā, izdara kriminālpārkāpumu, uzsvēra ministrija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti