Rīta Panorāma

NATO apspriedīs drošības jautājumus un palīdzību Ukrainai

Rīta Panorāma

Muzejā Berlīnē iespējams iepazīties ar "pretīgiem" ēdieniem

Baltkrievijā mācības pie Polijas, Lietuvas un Ukrainas robežām

Baltkrievijas armija rīko militāros manevrus

Baltkrievijas armija ir uzsākusi militāros manevrus Ukrainas, Polijas un Lietuvas robežas tuvumā. Baltkrievijas Aizsardzības ministrija vēsta, ka manevri norisināsies trīs dienas un tajos tiks apgūts, kā armijai rīkoties kara gadījumā.

Baltkrievijas autoritārais vadonis Aleksandrs Lukašenko izteicies, ka viņa valsts nevēlās ne ar vienu karot, bet citēja pazīstamo izteicienu, ka tam, kurš vēlas mieru, ir jāgatavojas karam.

Apmeklējot Grodņas pilsētu, kas atrodas Polijas un Lietuvas robežas tuvumā, Lukašenko paziņoja, ka nevienam nevajadzētu domāt, ka viņa valsts gatavojas karam. Baltkrieviem pietiekot zemes, ko apstrādāt. Tāpat Lukašenko piebilda, ka tas, ka rietumvalstis kritizē Baltkrieviju, nozīmējot, ka viņš un viņa padotie visu darot pareizi.

Tomēr vēl nesen Baltkrievijas autoritārais vadonis ir izteicies par nepieciešamību gatavoties iespējamam uzbrukumam Lietuvai un Polijai.

Lukašenko pirms diviem gadiem atļāva Krievijai izmantot Baltkrievijas teritoriju kā placdarmu iebrukumam Ukrainā, taču pašas Baltkrievijas armija nav iesaistījusies karā Ukrainā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti