Daiļslidotājs Vasiļjevs pasaules čempionātā ierindojas 13. vietā. Spilgtākās epizodes

Pasaules čempionātā daiļslidošanā, kas norisinās Japānā, sestdien vīriešu konkurencē par pasaules čempionu jau otro reizi tika kronēts mājinieks Šoma Uno, bet Deniss Vasiļjevs palika 13. vietā.

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs startēja kā otrais trešajā grupā. Lai arī pieļāva divas kļūdas, publika pēc viņa priekšnesuma ar ovācijām cēlās kājās. 160,78 - ar tik punktiem viņa sniegumu novērtēja žūrija, kas liedza cerības Šveices speciālista Stefana Lambjēla audzēknim iekļūt labāko desmitniekā.

Deniss Vasiļjevs. Izvēles programma

Īsajā programmā viņš ierindojās 11. vietā, horeogrāfiski spilgto slidojumu tiesneši novērtēja ar 82,37 punktiem. Kopējā punktu summa - 243,15. Tas deva vien 13. vietu.

Mājinieks, Japānas daiļsslidotājs Šoma Uno ar 196,51 punktiem izvēles programmā nodrošināja sev pasaules čempiona titulu. Kopsummā viņa punktu skaits 301,14 punkti.

Šoma Uno kļūst par pasaules čempionu

Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena stākās Džunhvans Ča no Dienvidkorejas, kurš izvēles programmā saņēma 196,39 punktus, kas ir viņa sezonas labākais rezultāts. Kopsummā viņš sakrāja 296,03 punktus.

Izvēles programma. Džunhvans Ča

ASV pārstāvošā daiļslidotāja Iļjas Maļiņina tehniski augstvērtīgo sniegumu tiesneši novērtēja ar 188,06 punktiem, bet kopumā viņš guva 288,44 punktus, kas deva trešo vietu.

Iļja Maļiņins izvēles programmā

Pērn pasaules čempionātā Vasiļjevs tāpat kā Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs sasniedza 13. vietu. 

Pasaules čempionāts Saitamā noslēgsies svētdien, 26. martā, ar paraugdemonstrējumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti