Stambulas sniegu dēļ vieglatlēte Ikauniece-Admidiņa paliek bez treniņiem Dienvidāfrikā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Par Latvijas gada labāko sportisti pērn atzītās Lauras Ikaunieces-Admidiņas gatavošanās plānā negaidītas un nepatīkamas izmaiņas ieviesa ziemas pārsteigumi piesnigušajā Stambulas lidostā, kur vieglatlēte iestrēgusi jau ceturto dienu. Laurai nācās atcelt nometni Dienvidāfrikā un viņa cer, ka vismaz pēc iespējas drīzāk varēs atgriezties mājās.

Ikauniece-Admidiņa Stambulā ieradās 6.janvārī un grasījās jau naktī kāpt lidmašīnā, lai turpinātu ceļu uz Dienvidāfriku. Taču visu izmainīja sniegotie laikapstākļi. 

"Atcēla lidojumu, jo saka snigt, un sniga vēl divas dienas un arī nākamajā dienā bija atcelts lidojums," Latvijas Radio paskaidroja Ikauniece-Admidiņa. "Stāvējām piecas stundas rindā, lai samainītu biļetes uz nākamo reisu, taču to piedāvāja tikai 16.janvārī. Pēc nedēļas."

Turklāt Lauras treneris un pārējie treniņbiedri lidojumā no Tallinas bija spiesti nosēsties citā lidostā un viņiem klājies vēl trakāk. Viņi pat nezina, kad tiks uz Stambulas lidostu un kur nu vēl uz Tallinu atpakaļ, piebilda sportiste.

Laura atzina, ka ir ļoti nogurusi un dusmīga, tomēr cer, ka veiksmīgi nokļūs Rīgā un drīz sagaidīs lidmašīnu uz Latvijas galvaspilsētu, lai gan Stambulā vēl mazliet snieg. "Daudzus reisus atkal atceļ. Ceru, ka vismaz mājas tikšu," uzsvēra Ikauniece-Admidiņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti