Šķēpmetēja Mūze satraukumā uz pirmajām sacensībām pēc traumas ierodas čībās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze „Rīgas kausos” atgriezās pēc 10 mēnešus ilga rehabilitācijas posma. Sportiste LTV raidījumā “Sporta studija” atklāj, ka pirms starta viņu mocījis stress un bailes, bet sasniegtais rezultāts viņu apmierina.

Mūze atzīst, ka pirms starta „Rīgas kausos” izjutusi nepieredzētu stresu: „Rokās šķēpu nevarēju noturēt no bailēm, uztraukuma, un tās sliktās sajūtas...”

„Es domāju par pilnīgi visu,” stāstīja Mūze norādot, ka nav spējusi pilnībā koncentrēties metienam.  „Es atbraucu uz sacensībām čībās un aizmirsu botas,” atklāja vieglatlēte, apliecinot lielo uztraukumu pirms starta. Pirmsmetiena stress nebija šķērslis Līnai aizmest šķēpu 56,61 metru tālu.

Mūze stāstīja, ka izgājusi ļoti smagu desmit mēnešus garu rehabilitācijas posmu. Šķēpmetēja arī atklāj, ka ir priecīga par savu veselības stāvokli un sasniegto rezultātu.

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča atzīst, ka viņai ir patiess prieks par šķēpmetējas atgriešanos sportā. „Man pat nevajadzēja rezultātu redzēt, man bija prieks un pat asaras acīs par to, ka viņa ir atgriezusies,” sacīja Radēviča.

Šķēpmetējs Rolands Štrobinders „Rīgas kausos” spēja raidīt šķēpu 81,46 metrus tālu, ar ko bija par maz, lai garantētu vietu pasaules čempionātā. Sportists ir apņēmības pilns jau drīzumā pārvarēt 83 metru pasaules čempionāta normatīvu.

Šobrīd pasaules čempionāta normatīvus izdevies pieveikt desmit Latvijas vieglatlētiem, bet jau drīzumā viņu skaits varētu palielināties.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti