Eiropas čempionāts vieglatlētikā 2022

Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Tiešraide

Eiropas čempionāts vieglatlētikā 2022

Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Intervija ar Līnu Mūzi pēc kvalifikācijas

Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Intervija ar Rūtu Kati Lasmani

Eiropas čempionāta debitante Lasmane: Pirmajai reizei laikam ir labi, bet varu lēkt tālāk

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Rūta Kate Lasmane pēc debijas Eiropas čempionātā par iegūto 17. vietu nebēdājas un sarunā ar Latvijas Televīziju pastāstīja, ka debijas reizē kontinenta meistarsacīkstēs juta pārliecību par sevi, taču ar sasniegto rezultātu sportiste nebija apmierināta.

Laikam nesakrita apstākļi, lai sasniegtu augstu rezultātu, teica 21 gadu vecā sportiste. Debijas reizē savu veikumu viņa atzina par drīzāk labu, jo ar kaut ko jāsāk sevi pieteikt augstākā līmeņa sacensībās, taču trīssoļlēcēja palika neapmierināta ar sasniegto rezultātu (13,49 metri), jo zina, ka var lēkt tālāk. 

Stress Lasmanei debiju neietekmēja, jo viņa jutusi iekšēju mieru, zinot, ka ir daudz trenējusies. Sasniegt cerēto vieglatlētei neizdevās, bet viņa piebilda, ka šoreiz par to nebēdājas, jo nešaubās, ka daudz čempionātu vēl gaida priekšā.

Lasmane pastāstīja, ka pirmoreiz startēja tik iespaidīgā un skaistā stadionā, kur arī gaisotne bija jūtama nopietnāka nekā sacensībās, kur viņa ir sacentusies iepriekš. Sportiste sajuta, ka Minhenes olimpiskajā stadionā ķermenim karstuma dēļ bija lielāka slodze, un droši vien sacensības būtu veiksmīgākas, ja izdotos pirmais lēciens, kas netika ieskaitīts.

Sezona Lasmanei bija ļoti gara, un sportiste atzina, ka tas bija arī kā eksperiments centienos ilgi noturēt labāko formu. 

Eiropas čempionāts Lasmanei bija sezonā pēdējās sacensības, pēc kurām viņai divas nedēļas būs brīvas, bet pēc tām vieglatlēte dosies uz augstskolu ASV, lai gatavotos nākamajai sezonai un kļūtu spēcīgāka. 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti