Izvēlies un nobalso par 2023. gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem

Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu LSM.lv aicināja piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2023. gada labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī gada treneri. Balsojums LSM.lv noslēdzās 18. decembrī plkst. 23.59. 

(balsojums ir noslēdzies)
Balvām ir nominēti sportisti, kuri 2023. gadā uzrādīja atzīstamus rezultātus Latvijas, Baltijas, Eiropas, pasaules čempionātos un citās starptautiskās sacensībās attiecīgajās vecuma grupās. 

Balsošanā jāuzklikšķina uz 'Izvēlēties' attiecīgajam nominantam un jānospiež 'Balsot' balsojuma bloka lejasdaļā. Nominantu sasniegumi apskatāmi, uzklikšķinot uz attiecīgā foto.

Nobalsot varēja reizi dienā ar sociālā medija konta pieslēgumu vai norādot savu e-pasta adresi. Uz norādīto e-pasta adresi tika nosūtīta saite, uz kuras bija jāuzklikšķina, lai balsojumu ieskaitītu (vai iekopēt e-pastā saņemto saiti interneta pārlūka logā un nospiest 'Enter').

Katrā atsevišķā reizē varēja nobalsot par vienu sportistu katrā nominācijā. 

Balvu ieguvējus noteiks piecas dažādas auditorijas – tautas balsojums (balsotāji LSM.lv), sporta žurnālisti, LVS juridiskie biedri, Treneru komisija un Jaunatnes komisija. Katra balsotāju kategorija noteiks 1/5 kopējā balsojuma vērtības. 

Nominantus balsojuma pirmajai kārtai izvirzīja LVS juridiskie biedri, savukārt balsojumam otrajā kārtā nominantus apstiprināja un virzīja žūrija: LVS prezidents Arnis Lagzdiņš, LVS Atlētu komisijas vadītāja Lauma Grīva, LVS Treneru komisijas vadītājs Mārcis Štrobinders, LVS Jaunatnes komisijas vadītāja Aļona Fomenko, LVS Ētikas komisijas vadītāja Biruta Grantiņa un LVS sporta direktore Ieva Misāne.

Laureātus godinās 2024. gada janvārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti