Skrējēji Vaičule un Pastors pasaules čempionātā telpās nesasniedz pusfinālu

Gunta Vaičule sievietēm un Artūrs Pastors vīriešu konkurencē piektdien Glāzgovā 400 metru distancē priekšsacīkstēs nesasniedza rezultātus, kas Latvijas skrējējiem nodrošinātu vietu pusfinālā pasaules čempionātā telpās.

(papildināts pēc vīriešu priekšsacīkstēm 400 metros)
Vaičule priekšsacīkšu skrējienā finišēja piektā pēc 53,09 sekundēm, ar savu sezonā labāko rezultātu apsteidzot vienu konkurenti. Skrējienā ātrākā bija viena no disciplīnā galvenajām favorītēm Nīderlandes sprintere Lieke Klavere, kura finišēja pēc 51,31 sekundes, sasniedzot labāko rezultātu priekšsacīkšu kārtā. 

Pēc priekšsacīkšu rezultātiem Vaičule ierindojās 17. vietā, bet pusfinālā cīņu turpinās 14 sportistes. Vaičuli no iekļūšanas nākamajā kārtā šķīra 0,17 sekundes.

Pusfinālā iekļuva katra priekšsacīkšu skrējiena divas ātrākās dalībnieces un četras labākās sprinteres pārējo skrējēju konkurencē. 

Vīriešiem Pastors savā skrējienā finišēja ceturtais pēc 47,53 sekundēm, par astoņām sekundes simtdaļām labojot personisko rekordu. Skrējiena ātrākā dalībnieka beļģa Aleksandra Doma rezultāts bija 46,11 sekundes. 

Kopvērtējumā Pastors sasniedza 16. vietu, no pusfināla robežas atpaliekot pussekundi. Labāko rezultātu priekšsacīkstēs nodrošināja čehs Matejs Krseks, finišējot pēc 46,07 sekundēm.

Pasaules čempionāts Skotijā noslēgsies svētdien, 3. martā. Vaičule un Pastors ir vienīgie Latvijas pārstāvji čempionātā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti