Tenisiste Ostapenko trīs setu cīņā zaudē Kanepi pirmajā kārtā Tallinas turnīrā

Latvijas spēcīgākā tenisiste Aļona Ostapenko trešdien Tallinā nepārvarēja pirmo kārtu Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar Aļonas Ostapenko teikto)
Ostapenko cīņā par vietu astotdaļfinālā trīs setos ar 6-4, 4-6, 0-6 piekāpās Igaunijas otrajai raketei Kaijai Kanepi un turnīru noslēdza ar viena ranga punkta guvumu.

Panākusi neizšķirtu pirmajā setā 4-4, Aļona bija pārāka nākamajos divos geimos, kas viņai nodrošināja uzvaru setā. Savukārt otrajā setā Ostapenko ātri nonāca zaudētājās ar 0-5, līdz izmantoja medicīnisko pārtraukumu, kurā viņai mērīja asinsspiedienu.

Atsākot spēli, Kanepi nopelnīja trīs setbumbas, taču Ostapenko tās visas atspēlēja un tika pie pirmā punkta setā. Tas ievadīja teicamu Aļonas atspēlēšanās sēriju, viņai ātri samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (4-5). Vēlreiz pie trim setbumbām Kanepi tika desmitajā geimā, un pēdējo no tām spēja izmantot, panākot neizšķirtu mačā.

Izšķirošajā setā jau dominēja Kanepi, liedzot pretiniecei gūt pat vienu punktu.

Ostapenko pēc zaudējuma intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka pēc ilga ceļojuma no iepriekšējā turnīra Dienvidkorejā nebija atguvusies, turpretim Kanepi varēja pienācīgi sagatavoties spēlei mājās Tallinā.

"Jutos ļoti nogurusi un spēka nemaz nav. Knapi saprotu, kur vispār atrodos," teica Ostapenko. "Es pat mača kortā nevienu dienu nepatrenējos."

Pilna saruna ar Aļonu Ostapenko
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Turnīrā ar piekto numuru izliktā Ostapenko ieņem 17. vietu WTA rangā, kur 37 gadus vecā Kanepi ierindota 32. pozīcijā.

Aļona Tallinā ieradās un jau iepriekš intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka jūtas sagurusi

Tallinas turnīrs risināsies līdz svētdienai, 2. oktobrim, tenisistēm spēlējot cietā seguma laukumos un cīnoties par vairāk nekā 250 000 eiro balvu fondu.