Rīta Panorāma

Videomākslinieces Austras Hauks un aktrises Ances Kukules šķiramgrāmatiņas "DeguBook"

Rīta Panorāma

Francijas eksprezidentu Sarkozī notiesā par korupciju

Saruna ar Latvijas Automobiļu federācijas viceprezidentu Jāni Nagli

Latvijas Automobiļu federācijā cer uz drīzu atļauju rīkot sacensības

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Automobiļu federācija (LAF) ir vērsusies dažādās valsts institūcijās, lūdzot atļauju rīkot sacensības, kas cīņā pret pandēmiju noteikto ierobežojumu dēļ arvien nav iespējams, pirmdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" teica LAF viceprezidents Jānis Naglis. 

Autosportā sacensību rīkošanu nepieļauj Ministru kabineta rīkojums, kas aizliedz organizētus pasākumus neolimpiskajos sporta veidos. Naglis gan ir pārliecināts, ka autosporta sacīkstes nevairotu infekcijas risku, jo bezkontakta sporta veidā braucējs ir izolēts savā automašīnā un sacensības risinās ārpus telpām lielā platībā. Pandēmijas apstākļos sacensībās nebūtu skatītāju, turklāt arī tiek iesaistīts mazs skaits cita personāla.

Valdība, pēc Nagļa domām, ir izvēlējusies vienkāršāko ceļu pieņemt absolūtu aizliegumu bez iedziļināšanās un dažādu faktoru izvērtēšanas. Sporta sabiedrība bez sacensībām nevar ilgstoši izturēt, tādēļ Naglis cer uz noteikumu pārskatīšanu.

Naglis neuzskata, ka atvieglojumi varētu veicināt saslimstību ar Covid-19, toties noņemtu daļā sabiedrības spriedzi, kā arī veicinātu citu noteikumu ievērošanu. Aizliedzot sacensības, piemēram, distanču slēpošanā un kalnu slēpošanā, sabiedrībā tika veicināta arī negatīva attieksme pret loģiskiem ierobežojumiem, piebilda LAF viceprezidents. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti