Motokross EMX OPEN klase un 250 kubikcentimetru klase

Rīgas "Dinamo" gatavojas sezonai

Pasaules čempionāta 3 posmi motokrosā "MXGP Rīga"

Ķegumā MXGP klasē Sabulim 18., bet Karro 28. vieta

Ķegumā “Zelta Zirgs” trasē notiekošajā pasaules čempionāta ceturtajā posmā MXGP klases sacensībās trešdien Latvijas motosportists Kārlis Sabulis izcīnīja 18. vietu, bet, pēc traumas atgriezies sportā, Matīss Karro palika 28. vietā, liecina organizatoru informācija.

papildināts ar Matīsa Karro un Kārļa Sabuļa viedokli

Uzvaru šajā posmā svinēja itālis Antonio Kairoli, kurš pārstāv “Red Bull KTM Factory Racing” komandu.

Pirmajā braucienā Sabulis palika 13. pozīcijā, bet Karro palika 28. pozīcijā. Otrajā braucienā Sabulis bija 18., bet Karro – 26.

Posma kopvērtējumā Kairoli ar 43 punktiem uzvarēja, ar 40 punktiem viņam sekoja šveicietis Žeremijs Sīvers un nīderlandietis Džefrijs Herlingss. Sabulim posmā astoņi punkti un 18. vieta, bet Karro bez punktiem tika klasificēts 28. vietā.

Pēc sacensībām Sabulis atklāja, ka nebija līdz galam atjaunojies pēc iepriekšējām sacensībām, tomēr progress tāpat bija jūtams – tomēr 18. vieta kopvērtējumā. “Jau divas gonkas braucu punktos,” diezgan apmierināts par savu sniegumu bija Kārlis.

Kārlis Sabulis apmierināts ar sniegumu trešdien
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Tagad pēc sacensībām viņam plānos kopā ar komandu sapulcēties pie viņa, iekurināt pirti un relaksēties. Un tad jau skatīties pēc sajūtām, jo trīs sacensības desmit dienās – tas nav joks.

Tikmēr Karro par savu sniegumu bija visai nepamierināts. “Skarbs esmu uz sevi. Ir tāds kreņķis nedaudz,”   pukojās Matīss, norādīdams, ka mājās gribējies parādīt cienījamu sniegumu, taču tas pagalam nav izdevies. Šobrīd jādodas mājās u jāanalizē, kas nav izdevies, lai svētdien jau startētu ar citām domām.

Matīss Karro cer iebraukt punktos
Lejuplādēt

Pēc svētdienas sacensībām atgūšanās bijusi grūta – vēl pirmdien, izkāpjot no gultas, jutis visas traumas un teju vai lūkojis pēc kruķiem. Taču bijis pie dakterītes, kas sportistu sateipojusi, izmasējusi, un juties Matīss diezgan labi.

Lai arī sniegums bija tālu no vēlamā, Karro pauda cerību, ka var ielauzties labāko divdesmitniekā – ja izdosies labs starts un arī pats jutīsies labi, tad punktos varētu iebraukt.

Pēc četriem posmiem kopvērtējuma līderis ir Herlingss ar 170 punktiem, otrajā vietā slovēnis Tims Gajsers ar 142 punktiem, bet trijnieku noslēdz Kairoli ar 129 punktiem. Sabulis ar 11 punktiem ir 27. pozīcijā, bet traumu guvušais Pauls Jonass ar 26 punktiem ir 22. vietā.

Ar to kaislības Ķegumā nebeidzas, jo nākamais posms jau no 14. līdz 16. augustam.