Jaunu amatu ieguvušais Andris Šics par kamaniņu braucēja karjeru lems sezonas gaitā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Titulētais olimpietis Andris Šics nākamajā sezonā strādās Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas (FIL) uzticētā amatā, taču viņš vēl nav atteicies no nodoma arī turpināt sportista gaitas. Andris Šics sarunā Latvijas Radio atzina, ka par sportista karjeru vēl lems nākamās sezonas gaitā.

FIL ceturtdien pavēstīja, ka Andris Šics 2022./2023. gada sezonā strādās par FIL mākslīgo ledus trašu tehnisko direktoru. Lēmumu pēc starptautiska konkursa rezultātiem pieņēma FIL prezidijs kopā ar federācijas tehnoloģiju viceprezidentu.   

Kamaniņu braucējs Andris Šics par karjeras turpinājumu
00:00 / 03:21
Lejuplādēt

Jaunais amats prasīs ļoti daudz laika kā pilnas slodzes darbs, paskaidroja Andris Šics. Mākslīgo ledus trašu tehniskā direktora amatā būs jāuzrauga, vai augstākā līmeņa sacensībās tiek ievēroti visi noteikumi kamanās tehniskajos jautājumos. Tāpat viņam būs jāuzrauga sacensību norise, un jaunais darbs paredz strādāt ne tikai sezonas laikā.

Sportista gaitu turpināšanai Andris Šics vēl nav atmetis ar roku un pieļauj, ka būs jāskatās, kurās sacensībās varēs startēt.

"Ideja ir cerēt, ka mēs varēsim apvienot un piedalīties arī sacensībās, bet to redzēsim tuvāk sezonai, kā izskatīsies," paskaidroja Andris Šics. "Turpināsim strādāt, trenēties un gatavoties, bet apsolīt, ka tiešām simtprocentīgi mēs varēsim piedalīties visās sacensībās, mēs nevaram."

Starpsezonā brāļi Šici strādās fiziskās formas uzlabošanai, bet par plāniem nākamajai sezonai plāno informēt tuvākajā laikā.

Andris Šics kopā ar brāli Juri Šicu ir piedalījies piecās ziemas olimpiskajās spēlēs, divvietīgo ekipāžu konkurencē izcīnot trīs medaļas, tostarp vienu no tām komandu stafetē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti