Šveices hokejisti uzvar pārliecinoši; Kanāda pēcspēles metienos piekāpjas Somijai

Otrdien pasaules čempionāta spēlēs Kanādas izlase pēcspēles metienos piekāpās šā brīža čempioniem Somijai ar 2:3, palielinot Latvijas valstsvienības izredzes tikt ceturtdaļfinālā. Tikmēr A grupā Šveices izlase pārliecinoši uzvarēja Lielbritāniju, kas turnīra tabulā gan vairs lielas izmaiņas neieviesa.

Mačā starp Kanādu un Somiju piepildījās Latvijas hokeja izlasei vispievilcīgākais scenārijs – nu, lai tiktu ceturtdaļfinālā, pietiek ar neizšķirtu pamatlaikā vakara spēlē pret Vāciju.

Spraigā spēlē Kanāda samazina izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā

Tikmēr Šveices hokejisti ar 6:3 uzvarēja Lielbritāniju, kurai šī spēle jau bija pēdējā šajā turnīrā.

Šveice bez lielām grūtībām uzvar Lielbritānijas izlasi

Vēl otrdien spēles aizvadīs A grupā Slovākijas un Čehijas izlases – abas jau ir garantējušas sev ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Savukārt vakarā Krievijas olimpiskās komitejas komandas krustos nūjas ar Baltkrieviju, kura jau zaudējusi visas cerības kvalificēties ceturtdaļfinālam.

Tikmēr B grupā pa dienu tiksies ASV un Itālijas izlases. Itāļiem šis turnīrs pagaidām bez punktiem, savukārt ASV jau ir garantējusi ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Bet pašā vakara noslēgumā būs izšķirošā spēle starp Vāciju un Latviju. Tieši šīs spēles iznākums izšķirs, kura no komandām spēlēs ceturtdaļfinālā. Tiešraide LTV7 un REPAY.lv.