Sākusies hokeja čempionāta biļešu tirdzniecība: sēdvietu izvēle uz Latvijas–Vācijas maču gana plaša

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Lai gan pasaules čempionāta hokejā biļešu tirdzniecībai vajadzēja sākties 24 stundas pirms gaidāmajām spēlēm, reāli sistēma sāka darboties vien otrdienas rītā pēc plkst. 10. Iemesls gauži vienkāršs – tika gaidīts, kad darboties sāks covid19sertifikats.lv sertifikātu ģenerēšanas sistēma.

Kā pārliecinājās LSM.lv, daudziem no paša rīta radās tehniskas problēmas tikt pie QR koda, ko ģenerē jaunā sistēma covid19sertifikats.lv un kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī to pārslimojusi. Arī LSM.lv atvērt sistēmu izdevās tikai pēc vairākiem mēģinājumiem.

Ap plkst. 10 darbu Starptautiskās Hokeja federācijas mājaslapā sāka arī biļešu iegādes sistēma. Uzreiz pēc sistēmas darbības uzsākšanas, pēc apmēram septiņu minūšu gaidīšanas, bez problēmām bija iespēja iekļūt sistēmā un iegādāties maksimāli pieļaujamās divas biļetes arī uz Latvijas–Vācijas spēli. Sēdvietu izvēle bija gana plaša. Un visām biļetēm uz šo spēli, neatkarīgi no sēdvietas viena cena – 110 eiro.

“Šo brīdi gaidīja ikviens līdzjutējs! Mēs esam ļoti gandarīti un pateicīgi Latvijas valdībai, kas šajos sarežģītajos apstākļos devusi iespēju mūsu kaislīgajiem līdzjutējiem apmeklēt atlikušās čempionāta spēles,” sacīja orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis. “Esmu pārliecināts, ka hokeja svētki uzņems vēl lielākus apgriezienus. Lai skaists un emocijām bagāts hokejs.”

IIHF Pasaules čempionāta hokejā spēles klātienē varēs apmeklēt Latvijas iedzīvotāji, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir Latvijā vakcinēta pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc "AstraZeneca" vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "AstraZeneca" vakcīnas otrās devas saņemšanas.

Tāpat čempionāta spēles būs atļauts skatīties personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju.
Ierodoties hokeja arēnās, līdzjutējiem būs jāuzrāda ar vārdu un uzvārdu personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu, sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, atgādina čempionāta organizatori.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti