Rīgas «Dinamo» mājas spēļu sēriju sāk ar zaudējumu Habarovskas «Amur»

Rīgas ‘’Dinamo’’ trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā "Arēnā Rīga" ar 1:2 piekāpās Habarovskas ‘’Amur’’. Rīdziniekiem šī bija pirmā no četrām mājas sērijas spēlēm, tomēr laukuma saimniekiem tā noslēdzās neveiksmīgi.

Dinamo ‘’Rīga’’ ar vārtu guvumu izcēlās Jere Karjalainens.

Pirmo periodu abas komandas iesāka agresīvi, izpildot vairākus uzbrukumus, tomēr pie vārtu guvumiem tas nenoveda. Aktīvāk uzbruka rīdzinieki, gan vairāk kontrolējot ripu, gan izdarot vairāk metienu. Tomēr minūti pirms perioda beigām ‘’Amur’’ atklāja rezultātu - viesiem vārtus guva Vladimirs Galuzins.

Otrais periods sekoja pirmā tempam, abām komandām veidojot vairākus uzbrukumus. Lielāks pārsvars bija rīdziniekiem, tomēr vairākas labas "Dinamo" vārtu gūšanas iespējas apturēja viesu vārtsargs Jevgēņijs Aļikins. Pēc otrā perioda rezultāts nemainīgs, 1:0 ‘’Amur’’ labā.

Pēdējās trešdaļas sākumā aktīvāk darbojās ‘’Dinamo’’, cenšoties izlīdzināt rezultātu, bet ‘’Amur’’ labi nospēlēja aizsardzībā. Nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām ‘’Amur’’ guva otros vārtus, panākot 2:0. Vārtus guva Vladimirs Butuzovs ar metienu vārtu tālajā augšējā stūrī. Nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām Rīgas ‘’Dinamo’’ izdevās gūt vārtus, ar sitienu vārtu labajā augšējā stūrī izceļoties Karjalainenam.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas ‘’Dinamo’’ ar izcīnītiem 29 punktiem 36 spēlēs ieņem 12. vietu.

Ar šo maču Rīgas ‘’Dinamo’’ iesāka mājas spēļu sēriju, kurā vēl trīs spēles tiks aizvadītas Arēnā ‘’Rīga’’. Nākamā spēle būs 10. decembrī pret Podoļskas ‘’Vitjaz’’.

Abas vienības KHL aizvadījušas 33 savstarpējas spēles, kurās rīdziniekiem uzvaru gūt izdevies 16 reizes. Šosezon pret ‘’Amur’’ jau tika aizvadīta viena spēle, arī toreiz uzvaru gūstot Habarovskas vienībai.