Piesardzīgā pusfināla spēlē Somijas hokeja izlase uzvar Vāciju. Interesantākās epizodes

Šā brīža čempionvienībai Somijai būs iespēja aizstāvēt savu titulu, jo pasaules čempionāta hokejā pusfinālā Somijas valstsvienība ar 2:1 uzvarēja Vācijas hokejistus. Finālā Somijai pretim stāsies Kanādas izlase.

Abas komandas spēli iesāka piesardzīgi. 14. minūtē Somija izvirzījās vadībā, kad Iro Pakarainens atklāja spēles rezultātu.

Somija atklāj spēles rezultātu

Mazliet vairāk kā minūti līdz pirmās trešdaļas beigām Hanness Bjorninens veiksmīgi raidīja ripu starp vārtsarga kājsargiem, un rezultāts uz tablo jau bija 2:0 Somijas labā.

Bjorninens dubulto Somijas pārsvaru

Otrās trešdaļas vidū Vācijas izlase tomēr pierādīja, ka nav ar pliku roku ņemama - Matiass Plahta ar asu metienu raidīja ripu Somijas vārtos, panākot 2:1.

Vācijas valstsvienība samazina rezultāta starpību

Trešajā trešdaļā Vācijas izlase centās rezultātu izlīdzināt, bet Somijas hokejisti vairāk uzmanības veltīja aizsardzībai, proti, rezultāta noturēšanai. Perioda beigās Vācija vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju un turpināja sparīgi uzbrukt, taču rezultāts uz tablo nemainījās.

Somija B grupā ierindojās otrajā vietā, septiņās spēlēs iekrājot 17 punktus. Ceturtdaļfinālā Somijas hokeja valstsvienība ar 1:0 izrādījās pārāka pār Čehijas hokejistiem.

Vācijas valstsvienība grupas turnīrā spēja iekrāt 12 punktus, B grupā ierindojoties trešajā vietā. Ceturtdaļfinālā tikai pēcspēles metienos Vācijas izlase ar 3:2 uzvarēja sīksto Šveices valstsvienību.

Pasaules čempionāts hokejā, kas risinās Rīgā, noslēgsies 6. jūnijā. Latvijas valstsvienība nespēja iekļūt ceturtdaļfinālā, un čempionātu noslēdz 11. vietā.