Pasaules hokeja čempionāta Rīgā un Tamperē rīkotāji aicina pieteikties brīvprātīgos

Pasaules hokeja čempionāta rīkotāji meklē vairākus simtus brīvprātīgo organizatorisku uzdevumu veikšanai turnīra norisē 2023. gada pavasarī Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē, trešdien informēja Latvijas Hokeja federācija.

Uzsāktajai brīvprātīgo programmai Latvijā var pieteikties līdz 2023. gada 4. janvārim, bet Somijā – līdz 2022. gada  30. novembrim. Rīkotāji sola brīvprātīgajiem unikālu iespēju nokļūt starptautisko sacensību aizkulisēs, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī iepazīt citus hokeja entuziastus.

Brīvprātīgajiem paredzētas vakances, piemēram, tehniskā atbalsta dienestos, sporta departamentā, mediju un akreditācijas centrā. Potenciālajiem brīvprātīgajiem jābūt vismaz 16 gadus veciem, kā arī jārēķinās, ka dažu uzdevumu veikšanai var būt nepieciešamas īpašas prasmes. 

Lai pieteiktos brīvprātīgā vakancei, jāaizpilda anketa LHF mājaslapā

Daži brīvprātīgie darbu sāks jau 2023. gada 1. maijā, bet lielākajai daļai izpalīgu darbs būs tieši turnīra laikā. Pretendentiem 2023. gadā ir jābūt pieejamiem no 12. līdz 28. maijam.

Plānots, ka pasaules čempionātā brīvprātīgie strādās apmēram 10 maiņās, kuru ilgums būs atkarīgs no veicamā uzdevuma, bet parasti būs sešas līdz astoņas stundas. Maiņu laikā nodrošinās ēdināšanu un brīvprātīgie arī saņems formastērpus. Orgkomiteja brīvprātīgajiem nekompensēs izmitināšanu, ceļa vai citus izdevumus.

Pasaules čempionāts 2023. gadā risināsies no 12. līdz 28. maijam. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti