Ozoliņa trenētais «Dinamo» Astanā tiek pie pirmās uzvaras šajā sezonā

Patīkamu pārsteigumu sestdien saviem līdzjutējiem sarūpēja Sanda Ozoliņa trenētā Rīgas “Dinamo” vienība – ar rezultātu 5:3 izbraukuma spēlē rīdzinieki uzvarēja Astanas “Baris”, liecina organizatoru informācija.

“Dinamo” izmantoja jau pirmo vairākumu, un spēles astotajā minūtē Miks Indrašis atklāja spēles rezultātu. Jau pēc trim minūtēm atkal vārtu guvums, un atkal vairākumā – šoreiz savu iespēju izmantoja Karls Stolerijs. Taču ar to Rīgas “Dinamo” ofensīva nebeidzās – spēles 16. minūtē, šoreiz jau spēlējot vienādos sastāvos, atkal precīzs bija Indrašis, noslēdzot pirmo trešdaļu ar pamatīgu pārsvaru – 3:0.

Otrajā trešdaļā atkal veiksme bija rīdzinieku sabiedrotā – perioda pusē atkal vārtu guvums, un šoreiz izcēlās Denijs Kristo. Taču pēdējā trešdaļas minūtē mājinieki spēja samazināt rezultāta starpību, izmantojot vairākumu un vārtsargu mainot pret sesto laukuma spēlētāju, astanieši devās uzbrukumā, un vārtus guva Kevins Dalmens.

Trešā trešdaļa jau tika aizvadīta ar mainīgām sekmmēm. Vispirms 47. minūtē vairākumā Astanas vvienībai izdevās samazināt rezultāta starpību, bet nepilnas astoņas minūtes līdz pmatlaika spēlēm Gunārs Skvorcovs raidīja ripu tukošos vārtos. Nervus gan vēl pakutināja astanieši, Antonam Sagadejevam nepilnas divas minūtes līdz pamatlika beigām gūstot trešos vārtus "Baris" labā. 34 sekundes līdz spēles beigām Stolerijs tika nosēdināts uz noraidīto soliņa, taču rezultātu astaniešiem mainīt vairs neizdevās.

Jau ziņots, ka rīdzinieki KHL desmito sezonu iesāka ar diviem zaudējumiem izbraukumā – pirmajā spēlē ar 1:3 piekāpjoties Omskas “Avangard”, bet otrajā ar 1:2 zaudējot Novosibirskas “Sibirj”. Pirmajā spēlē lauztā žoklī iedzīvojās Miķelis Rēdlihs, savukārt Novosibirskā savainojumus guva Koltons Gilīss un Terijs Galjardi. Visi trīs hokejisti jau atgriezušies Rīgā.

“Dinamo” pēdējā izbraukuma spēle gaidāma jau pirmdien, kad pretim stāsies Hantimansijskas “Jugra”, bet pēc tam gaidāma piecu mājas spēļu sērija, kas sāksies jau 31. augustā.